E-shop

Řadit produkty dle:

Korejský ženšenový čaj KOMBE

Čaj KOMBE je díky kombinaci korejského ženšenu a jujuby jediný svého druhu na českém trhu. Kombe je životabudík! Více o účincích se dočtete zde. DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 1200 Kč. Přijaté objednávky do 16.00 hodin expedujeme ještě téhož dne. (platí pro pracovní dny)

WHAMISA

Whamisa je korejská velmi inovativní značka kontrolované přírodní kosmetiky.
WHA znamená květina, MI krása a SA zastupuje čtyři principy rozkvetlé přírody: země, voda, kořen a rostlina.
whamisa říká ne: NE CHEMICKÝM PŘÍSADÁM, NE SYNTETICKÝM PARFEMACÍM, NE BARVIVůM, NE ROPNÝM DERIVÁTŮM, NE PARABENŮM, NE ŠKODLIVÝM KONZERVANTŮM.

Proč je Whamisa unikátní? Jediná přírodní kosmetika s PATENTOVANOU FERMENTACÍ. Účinnost všech produktů je znásobena díky unikátní technologii fermentace organických složek. Díky fermentaci dochází k lepšímu vstřebání účinných látek do hlubších vrstev pleti. Fermentací lze také vyloučit alergické reakce na přírodní složky.
Je proto vhodná pro alergiky a ženy s přecitlivělou pletí. Zároveň je fermentace nejlepší přírodní způsob konzervace přípravků.

Péče o pleť

Péče o pleť

Vlasová péče

Vlasová péče

Rozmazlovací péče

Rozmazlovací péče

PUROTATTO

Purotatto je italská značka oblečení, která jako doplněk vyvinula sadu bytových vůní čerstvě vypraného prádla a prvních květin, které naplní vzduch a označují začátek jara. Vůně pudru a kosatce zanechá nezaměnitelnou vůni na vašem oblečení a ve vzduchu. Začíná s bergamotem, břečťanem a sicilským citrusem, pohybující se směrem k jasmínu, kosatci a fialce a ukončuje to jantarovým a bílým pižmem.