E-shop

Řadit produkty dle:

Korejský ženšenový čaj KOMBE

Čaj KOMBE je díky kombinaci korejského ženšenu a jujuby jediný svého druhu na českém trhu. Kombe je životabudík! Více o účincích se dočtete zde. DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 1000 Kč. Přijaté objednávky do 16.00 hodin expedujeme ještě téhož dne. (platí pro pracovní dny)
DOVOLUJEME SI VÁS UPOZORNIT, že jen u objednávek registrovaných do úterý 19.12. do 16.00 hodin garantujeme doručení do Štědrého dne.
P.s. Jinak fungujeme i mezi svátky. Lucka & Líba

WHAMISA

Whamisa je korejská velmi inovativní značka kontrolované přírodní kosmetiky.
WHA znamená květina, MI krása a SA zastupuje čtyři principy rozkvetlé přírody: země, voda, kořen a rostlina.
whamisa říká ne: NE CHEMICKÝM PŘÍSADÁM, NE SYNTETICKÝM PARFEMACÍM, NE BARVIVůM, NE ROPNÝM DERIVÁTŮM, NE PARABENŮM, NE ŠKODLIVÝM KONZERVANTŮM.

Proč je Whamisa unikátní? Jediná přírodní kosmetika s PATENTOVANOU FERMENTACÍ. Účinnost všech produktů je znásobena díky unikátní technologii fermentace organických složek. Díky fermentaci dochází k lepšímu vstřebání účinných látek do hlubších vrstev pleti. Fermentací lze také vyloučit alergické reakce na přírodní složky.
Je proto vhodná pro alergiky a ženy s přecitlivělou pletí. Zároveň je fermentace nejlepší přírodní způsob konzervace přípravků.

Péče o pleť

Péče o pleť

Vlasová péče

Vlasová péče

Rozmazlovací péče

Rozmazlovací péče

PUROTATTO

Purotatto je italská značka oblečení, která jako doplněk vyvinula sadu bytových vůní čerstvě vypraného prádla a prvních květin, které naplní vzduch a označují začátek jara. Vůně pudru a kosatce zanechá nezaměnitelnou vůni na vašem oblečení a ve vzduchu. Začíná s bergamotem, břečťanem a sicilským citrusem, pohybující se směrem k jasmínu, kosatci a fialce a ukončuje to jantarovým a bílým pižmem.