E-shop

E-shop - Unikátní korejská kosmetika WHAMISA - WHAMISA Balzám na rty + Krém na ruce + Maska Seeds

WHAMISA Balzám na rty + Krém na ruce + Maska Seeds

Chladné počasí dává pokožce zabrat. Kdy jindy než v zimě je je ideální čas vyzkoušet Balzám na rty, Krém na ruce a Hydrogelovou masku z řady Seeds. Toto trio se postará o hloubkovou hydrataci a výživu.

  • Balzám na rty Seeds z organických semen s mangovým a kakaovým máslem zjemní a vyplní zvrásněné rty. Navíc obsahuje výtažky z ovesných a sójových bobů, které znásobují dlouhotrvající hydrataci a výživu vašich rtů.
  • Krém na ruce Seeds zvláčňuje suché a podrážděné ruce, okamžitě se vstřebá a účinek je ihned viditelný. Nejúčinnějšími složkami jsou výtažky z rýže, kakaových bobů, dýňových semínek.
  • Hydrogelová maska Seeds  vyhlazuje jemné vrásky a zlepšuje pružnost pleti. Fermentovaná rýže a černá sója poskytují vhlkost a viditelné osvěžení vaší pokožce.
    Návod k použití: Balzám na rty aplikujte tak často, jak potřebujete. Krém na ruce před použitím protřepejte, poté aplikujte tak často, jak potřebujete. Po vyčištění pleť aktivujte pleť Tonikem. Spodní díl masky aplikujte od kořene nosu směrem k lícním kostem. Horní díl na oblast očí a čela. Masku přiložte tou stranou, kde byla fólie. Nechte působit 20 minut, poté odstraňte. Pomocí rukou vklepejte všechno zbylé sérum do pleti. Nesmývejte. Aplikujte alespoň 1x týdně.

    Nabídka platí do vyprodání zásob.

Skladem: Ano
Velikost balení: 4 g, 30 ml, 33 g
Cena včetně DPH: 1155 Kč 945 Kč
Počet: 1

Fotografie