E-shop

E-shop - Vánoce - KOMBE 20 ks + WHAMISA Maska Seeds

KOMBE 20 ks + WHAMISA Maska Seeds

Ženšenový čaj Kombe vyvažuje imunitu a jednorázová hydrogelová maska Seeds vyhlazuje jemné vrásky. Je ideální pro zralou pleť.

 • Granulovaný čaj Kombe (20 ks) s unikátním složením je ideální nejen pro všechny milovníky zdravého životního stylu. Kombe vám vytvoří ochranný štít v boji proti nemocem. Je přirozeně bezlepkový, bez přídavku barviv a konzervačních látek a neobsahuje umělá aroma. 
  Doporučené dávkování: 1 až 3 x denně rozmíchejte obsah sáčku v 80 ml teplé (ne vroucí) či studené vody. Čaj je možné osladit přidáním medu či jiného sladidla dle chuti.
 • Hydrogelová maska Seeds (33 g) vyhlazuje jemné vrásky a zlepšuje pružnost pleti.
 • Díky vstřebávání účinných látek společně s tajícím hydrogelem zažijete novou zkušenost a pocit hydratované a čisté pleti.
 • Fermentovaná rýže a černá sója poskytují vhlkost a viditelné osvěžení vaší pokožce.
 • Hydrogelová maska Seeds je vhodná pro vegany.
  Návod k použití: Po večerním vyčištění pleť aktivujte Tonikem. Spodní díl masky aplikujte od kořene nosu směrem k lícním kostem. Horní díl na oblast očí a čela.Masku přiložte tou stranou, kde byla fólie. Nechte působit 20 minut, poté odstraňte. Pomocí rukou vklepejte všechno zbylé sérum do pleti. Nesmývejte. Aplikujte alespoň 1x týdně.

  Nabídka platí do vyprodání zásob.
Skladem: Ano
Velikost balení: 20 ks, 33 g
Cena včetně DPH: 534 Kč 445 Kč
Počet: 1

Fotografie