E-shop

E-shop - WHAMISA - Péče o pleť - Růžová mlhovina

Růžová mlhovina

Růžová mlhovina

Osvěžující mlhovina pro zdravý a mladistvý vzhled.

Okvětní lístky z damašské růže zpevňují a rozjasňují pleť a zároveň posilují přirozenou ochrannou funkci kůže. Je bez přídavku vody. Maximální hydratace je dosažena pomocí extraktu z aloe mýdlové. Dalšími důležitými účinnými složkami jsou extrakty z chryzantémy, listů pampelišky a lotosových květů vylepšené patentovanou fermentací.


Vhodné pro všechny typy pleti
Vhodné pro vegany


Návod k použití: Používejte pravidelně. Je možné použít na make-up, který se nerozmaže.

Tip: Je to ideální partner na cesty. Zabalená v 80ml lahvičce, kterou můžete vzít s sebou na palubu letadla. Zbaví Vás nepříjemného vlivu suchého klimatizovaného vzduchu na Vaši pleť. Můžete také použít pro zintenzivnění účinků tonika. 

Skladem: Ano
Velikost balení: 80 ml
Cena včetně DPH: 1025 Kč
Počet: 1

Složení: *Aloe Maculata Leaf Extract, Rosa Damascena Flower, Caulerpa Lentillifera Extract, *Alcohol, *Rosa Damascena Flower Extract, *Helichrysum Arenarium Flower Extract, *Lactobacillus/Chrysanthemum Sinense Flower Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Nelumbium Speciosum Flower ferment Filtrate, *Lactobacillus/Taraxacum Officinale (Dandelion) Rhizome/Root Ferment Filtrates, Bellis Perennis (Daisy) Flower Extract, Magnolia Kobus Flower Extract, Lilium Tigrinum Extract, Iris Versicolor Extract, Rosa Rugosa Flower Extract, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, ***Scutellaria Baicalensis Root Extract, ***Paeonia Suffruticosa Root Extract, ***Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Natto Gum, Xanthan Gum, Cyamopsis Tetragonoloba (Guar) Gum, Geranium Maculatum Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Rosa Damascena Flower Oil, d-Limonene, Linalol

*Certified Organically Grown ***Natural Preservative / Bergamot Oil Bergaptene Free

 

Proč je Whamisa unikátní? Jediná přírodní kosmetika s PATENTOVANOU FERMENTACÍ
Účinnost všech produktů je znásobena díky unikátní technologii fermentace organických složek. Díky fermentaci dochází k lepšímu vstřebání účinných látek do hlubších vrstev pleti. Fermentací lze také vyloučit alergické reakce na přírodní složky. Je proto vhodná pro alergiky a ženy s přecitlivělou pletí. Zároveň je fermentace nejlepší přírodní způsob konzervace přípravků a nemusí se tak používat žádné chemické sloučeniny.

Fotografie