E-shop

E-shop - WHAMISA - Rozmazlovací péče - Peelingové tampónky Flowers

Peelingové tampónky Flowers

Speciální tvar tampónku zajistí důkladnou aplikaci a jemné odstranění odumřelých buněk kůže.

Peelingové složky na bázi solí kyseliny salicylové a betainu navíc účinně čistí póry. Extrakty z chryzantémy, listů aloe, hyaluronátu sodného a beta-glukanů vyživují a intenzivně hydratují pleť.
Vhodné pro všechny typy pleti, obzvláště suchou pleť.

Návod k použití: Nejdříve obličej důkladně vyčistěte. Peeling provádějte krouživými pohyby od středu obličeje. Při aplikaci na krk začněte u klíční kosti a postupujte směrem nahoru. Poté vše pečlivě opláchněte a naneste Tonikum a další péči.Používejte 2x týdně během večerní péče o pleť.                             

Skladem: Ano
Velikost balení: 150g
Cena včetně DPH: 1045 Kč
Počet: 1

Složení: *Aloe Maculata Leaf Extract, *Glycerin, *Ethanol, Sodium Hyaluronate, *Lactobacillus/Chrysanthemum Sinense Flower Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Nelumbo Nucifera Flower Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Taraxacum Officinale (Dandelion) Rhizome/Root Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Maculata Aloe Leaf/Molasses Ferment Filtrate, ***Scutellaria Baicalensis Root Extract, ***Paeonia Suffruticosa Root Extract, Beta-Glucan, ***Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Betaine, Xanthan Gum, Betaine Salicylate, Aniba Rosaeodora (Rosewood) Wood Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil

(*Certified Organically Grown ***Natural Preservative / Bergamot Oil Bergaptene Free)

Proč je Whamisa unikátní? Jediná přírodní kosmetika s PATENTOVANOU FERMENTACÍ
Účinnost všech produktů je znásobena díky unikátní technologii fermentace organických složek. Díky fermentaci dochází k lepšímu vstřebání účinných látek do hlubších vrstev pleti. Fermentací lze také vyloučit alergické reakce na přírodní složky. Je proto vhodná pro alergiky a ženy s přecitlivělou pletí. Zároveň je fermentace nejlepší přírodní způsob konzervace přípravků a nemusí se tak používat žádné chemické sloučeniny.

Fotografie