E-shop

E-shop - WHAMISA - Rozmazlovací péče - Peelingové tampónky Seeds

Peelingové tampónky Seeds

Speciální tvar tampónku zajistí důkladnou aplikaci a jemné odstranění odumřelých buněk kůže.

Peelingové složky na bázi solí kyseliny salicylové a betainu navíc účinně čistí póry. Výtažky z rýže, obilovin a lékořice vyživují a intenzivně hydratují. Obzvláště vhodné k čištění pórů.

Návod k použití: Nejdříve obličej důkladně vyčistěte. Peeling provádějte krouživými pohyby od středu obličeje. Při aplikaci na krk začněte u klíční kosti a postupujte směrem nahoru. Poté vše pečlivě opláchněte a naneste Tonikum a další péči.  Používejte 2x týdně během večerní péče o pleť.       

Skladem: Ano
Velikost balení: 150g
Cena včetně DPH: 1045 Kč
Počet: 1
Složení:  *Oryza Sativa (Rice) Extract, *Hordeum Vulgare Seed Extract, *Ethanol, *Glycerin, Sodium Hyaluronate, *Lactobacillus/Avena Sativa (Oat) Kernel Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Glycine Soja (Soybean) Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Phaseolus Radiatus Seed Ferment Filtrate, *Glycine Soja (Soybean) Seed Extract, *Phaseolus Angularis Seed Extract, *Coix Lacryma-Jobi Ma-yuen Seed Extract, Beta-Glucan, ***Scutellaria Baicalensis Root Extract, ***Paeonia Suffruticosa Root Extract, ***Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Betaine, Betaine Salicylate, Xanthan Gum, Tartaric Acid, Vetiveria Zizanoides Root Oil, Foeniculum Vulgare (Fennel) Oil, Pogostemon Cablin Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil.

(*Certified Organically Grown ***Natural Preservative)

 

Proč je Whamisa unikátní? Jediná přírodní kosmetika s PATENTOVANOU FERMENTACÍ
Účinnost všech produktů je znásobena díky unikátní technologii fermentace organických složek. Díky fermentaci dochází k lepšímu vstřebání účinných látek do hlubších vrstev pleti. Fermentací lze také vyloučit alergické reakce na přírodní složky. Je proto vhodná pro alergiky a ženy s přecitlivělou pletí. Zároveň je fermentace nejlepší přírodní způsob konzervace přípravků a nemusí se tak používat žádné chemické sloučeniny.

Fotografie