Naše značky

Naše značky - WHAMISA - Cestovní balení - WHAMISA MINI - BIO Sérum na akné

WHAMISA MINI - BIO Sérum na akné

Sérum na akné WHAMISA v bio kvalitě je lokální pomocník na veškeré defekty v obličeji jako je akné a zanícené póry. Aktivně dezinfikuje, otevírá, čistí póry. Místo vymačkávání pupínků, kdy jen horšíte zánět, je poklepejte sérem a nechte vstřebat.

Naše zkušenost: Trápí vás sem tam pupínek způsobený například hormonálním cyklem? Nám se vyplatilo mít malé cestovní balení vždy po ruce, protože stačí postižené místo několikrát denně poklepat sérem a pupínek se sám začne redukovat a mizet.

Velikost balení: 20 ml
Cena včetně DPH: 220 Kč
 • Klíčové účinné látky pocházejí z výtažků z listů čajovníku, jablek a z kořenů pampelišky, protože čistí a zatahují zanícené póry.
 • Kyselina salicylová naopak otevírá kůži postiženou akné a tím urychluje léčbu zánětu.
 • Dlouhodobé užívání navrátí pleti rovnováhu a zároveň zredukuje záněty. 
 • Titan obsažený v séru redukuje barevné nerovnosti pleti.
 • Sérum na akné je vhodné pro vegany.

  Sérum na akné je k dostání ve velkém balení.

 

*Aloe Maculata Leaf Extract, *Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, *Camellia Japonica Seed Oil, ***Scutellaria Baicalensis Root Extract, ***Paeonia Suffruticosa Root Extract, ***Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, **Titanium Dioxide, *Citrus Junos Fruit Extract, Xanthan Gum, *Centella Asiatica Extract, *Houttuynia Cordata Extract, *Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, *Camellia Sinensis Leaf Extract, *Lactobacillus /Chrysanthemum Sinense Flower Ferment Filtrate, *Lactobacillus /Nelumbium Speciosum Flower Ferment Filtrate, *Lactobacillus /Taraxacum Officinale (Dandelion) Rhizome/Root Ferment Filtrate, **Salicylic Acid, **Spirulina Platensis Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Citrus Limon (Lemon) Fruit Oil, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, d-Limonene, Linalol, Geraniol  

* pochází z ekologického pěstitelství a je v bio kvalitě
** přírodního původu
*** přírodní konzervanty / bergamotový olej neobsahuje bergapten

WHAMISA JE LUXUSNÍ KOREJSKÁ KOSMETIKA BEZ CHEMIE: Jediná kosmetika s patentovanou fermentací a bez přidané vody na českém trhu!!!
Díky patentované fermentaci je:

 • Znásobena účinnost výrobků a zaručen okamžitý viditelný efekt po aplikaci.
 • Snížené riziko vzniku alergických reakcí na přírodní složky, proto je kosmetika vhodná pro alergiky a osoby s přecitlivělou pletí.
 • Prodloužena doba trvanlivosti od otevření produktu na osm měsíců. Přípravky bez chemie vydrží max šest týdnů.

Whamisa neobsahuje žádnou přidanou vodu, protože:

 • Voda v kosmetických produktech pleť vysušuje.
 • Voda vytváří prostředí pro množení mikroorganismů. Proto musí být produkty chemicky konzervovány. Chemické konzervanty kromě vedlejších účinků mohou dráždit pokožku nebo způsobovat alergické reakce.
 • Produkty bez přidané vody jsou logicky koncentrovanější a proto účinnější.

WHAMISA není testována na zvířatech ve všech fázích výroby produktu a je vhodná i pro vegany.
Kosmetika WHAMISA má tyto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest