Probuďte v sobě život. A dělejte to 365 dní v roce.

Probuďte v sobě život. A dělejte to 365 dní v roce.

Kdesi v horách, mimo lidský svět, žije taoistický poustevník, který má nadpřirozené schopnosti. Žije sám se sebou, bez bolesti, lidských neřestí i špatných vlastností. Je dokonce nesmrtelný. Hmotné statky jej nezajímají, snad kromě jediného, toho nejvzácnějšího. A tím je ženšen. 
Symbol zdraví, štěstí a dlouhověkosti. Taoistickou pohádkou jsme vám chtěly připomenout, že to nejcennější, co v životě máme, je naše zdraví. Jen si to kolikrát bohužel uvědomíme příliš pozdě. Proto poustevník, kterého vidíte na obrázku vedle, rozdává ženšen všem, kteří smysl života pochopí. Ženšen je totiž od nepaměti nejúčinnější a nejprostudovanější bylina na světě. Žádná jiná rostlina nedosahuje tolika „zázračných“ účinků. 
Proto také máte „svého poustevníka“ na krabičce KOMBE. Ne proto, abyste si snad nezapomněli koupit další KOMBE, ale proto, abyste nezapomněli, že štěstí se nedá koupit, ale dá se jedině žít. Mimochodem, grafiku dostal pan Kim, producent našeho ženšenu, k šedesátým narozeninám od uznávaného korejského malíře jako dárek. Dle staleté korejské tradice se právě „šedesátka“ neobyčejně slaví, protože je od pradávna symbolem dlouhověkosti a málokdo se jí v minulosti dožil. I dnes je “šedesátka” největší narozeninovou oslavou v každé korejské rodině. Samozřejmě, že z dnešního pohledu je důležité toto číslo brát s rezervou, ale podstata zůstává stejná. Žijme, radujme se, množme se. A co víc? Probuďme v sobě život a dělejme to každý den!

Hezké zimní měsíce vám ze srdce přejí 
Líba a Lucka

P.S. Můžete třeba začít tím, že si ráno uvaříte šálek KOMBE, přečtete náš JOURNAL... Zapálíte naprosto netoxickou svíčku VUUDH, nanesete 100 % čistou rtěnku WHAMISA a vykročíte vstříc novým zítřkům. A nezapomeňte, to nejcennější, co máme, je naše zdraví.