KARATICA Lifting. náplast s mikrojehličkou - 4 ks

KARATICA Liftingová náplast s mikrojehličkou je doslova domácí mezoterapie. Každá náplast obsahuje 400 mikrojehliček, které dostanou účinné látky až do nejhlubších vrstev - až k dermis, kam se žádný krém nemá šanci dostat. Tyto náplasti jsou nejlepší možnou volbou na redukci vrásek včetně těch mimických. Nejvíce fungují na vrásky kolem očního okolí, mezi obočím /mračivka/ a nosoretní vrásky.

Naše zkušenost: Liftingové náplasti fungují okamžitě a mají dlouhodobý efekt. Na odstranění jemných vrásek stačí používat jednou týdně. V případě, že potřebujete redukovat vrásky hluboké, používejte 2x týdně po dobu jednoho měsíce.

Zboží expiruje: 24. 3. 2023
Skladem: Ano
Velikost balení: 4 ks
Cena včetně DPH: 1105 Kč 799 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 30 pure bodů
  • Liftingové náplasti s mikrojehličkou jsou vytvořeny novou patentovanou technologií a na trhu nemají konkurenci. Jedna náplast obsahuje 400 mikrojehliček, které jsou tak tenké, že lehce projdou pokožkou, aniž by ji poškodily. Jedině touto technologií lze bezpečně doručit účinné látky až k dermis.
  • Díky této technologii již nemusíte chodit na mezoterapii a můžete si ji bezpečně provádět sami doma.
  • Každá náplast obsahuje pouze dvě účinné látky: kyselinu hyaluronovou a acetyl hexapeptide-8.
  • Acetyl hexapeptide-8 je synteticky vytvořena bílkovina, která zasahuje do mechanismu vzniku vrásek a zabraňuje kontrakcím svalů. Tím dochází k vypínání kůže a vymizení vrásek. Prokázalo se, že 10% roztok acetyl hexapeptidu-8, který byl aplikován na oční okolí po dobu 15 dnů, zmenšil vrásky o 17%.
  • Jiná studie zároveň prokázala, že tato bílkovina statisticky významně zvyšuje hydrataci pokožky. Viditelně snižuje stárnutí a redukuje hluboké vrásky i jemnější kontury na čele a očním okolí.
  • Jako bonus odstraňuje tmavé kruhy pod očima.
  • Dermatologicky testováno

Sodium Hyaluronate, Acetyl Hexapeptide-8

KARATICA je jihokorejská značka kosmeceutiky. Jedná se o nový koncept v péči o pleť, který propojuje 3 různé obory - kosmetický průmysl, medicínskou estetiku a farmacii. Kosmeceutika přenáší profesionální péči o pleť do domácího použití.

Název značky KARATICA je odvozen od slova karát, jednotky hmotnosti pro drahokamy. KARATICA je výjimečná svým složením a zejména novou technologií nanojehly, díky které se účinné látky dostanou až do dermis. Do této části pleti se žádný krém nemá šanci dostat. KARATICA je dermatologicky testována a je vlastníkem mnoha inovativních patentů technologického postupu výroby a účinných látek.