Nová kniha Vaška Krejčíka je u nás v prodeji!

Nová kniha Vaška Krejčíka je u nás v prodeji!

11.03.2021 | Sdílet na FB

S Vaškem Krejčíkem nás pojí několikaleté přátelství. A proto je víc než jasné, že jeho v pořadí už druhou knihu ze série Žijte jógu seženete i u nás v Pure District.
Víte, proč ho máme rádi? Protože díky němu pravidelně cvičíme jógu!

Kniha Žijte jógu 2 - hledání harmonie je o životě, životních proměnách, nestabilitě, strachu i radosti a hledání cesty. V covidovém období se v naší mysli objevuje mnoho emocí a mnohým z nás se jistoty bortí jedna za druhou.
Dostáváme se do prostoru změn, což vede k potřebě vymezit se a reagovat na ně. Boj s nimi je však předem prohraný, a i když veškerá stabilita byla narušena, je třeba... přijímat.
Jóga není poučkou, ale praxí. Cvičení pozic v knize najdete v podobě sestav zaměřených na jednotlivé elementy, cykly a postavení nebeských těles. To vše na pozadí krásných českých a moravských místech.

„Žít jógu neznamená žít s nasazenými růžovými brýlemi, užívat si výhradně toho, co nás těší, a kráčet po prošlapané cestičce, která vede ke zřetelnému cíli. Naopak! Žít jógu znamená putovat skrze všechna úskalí a překážky, které nám do životní cesty přicházejí. Je to nastavení mysli a způsob praxe jógy v každodenním životě, který člověku pomáhá vyznat se v sobě, najít a respektovat sebe sama, uspořádat životní priority a vypořádat se s „vnitřními démony“. To vše prostřednictvím doporučení, která vedou k hledání a poznání naší vlastní PRAVDY," říká lektor a majitel ENERGY Studií Václav Krejčík