E-SHOP

E-SHOP - WHAMISA - Vzorky - WHAMISA Vzorek Tonikum Original

WHAMISA Vzorek Tonikum Original

Nové Tonikum Original není klasické Tonikum, jak jej znáte. Whamisa Tonikum je v podstatě sérum, které Vás dokonale zhydratuje a pleť dostane impuls k regeneraci a tvorbě nových buněk. Navíc aktivuje a vyvažuje pH pleti. Díky němu se Vám lépe vstřebá a účinkuje další péče. Jednoduše řečeno, krémy pak lépe fungují. Pozor, prošel zásadní proměnou. Nové Tonikum Original má větší objem, nové eco-friendly balení a nové nadupané složení.

Naše zkušenost: Nová složení všech Tonik přihlíží k možnosti jejich využití i u citlivé a problematické pleti. Tím se setřel rozdíl mezi původními Toniky Deep Rich a Original. Oba je teď možné použít k hydrataci a péči o suchou, normální, smíšenou pleť.  My máme doma celou řadu. Věřte, že ji budete nutně potřebovat také. Každé působí jinak, navíc to můžete střídat nebo vrstvit a dohromady bude Vaše pleť v blahobytu. 

Velikost balení: 2 g
Cena včetně DPH: 25 Kč
Počet: 1
 • Původní Tonikum Original prošlo podrobnou revizí a celé se změnilo. Má nové eco-friendly balení, a navíc důmyslně vylepšené složení a větší objem!
 • Přidáním světově nejžádanějších nových aktivních látek je ještě účinnější. Pleť zanechává elastickou, svěží, rozzářenou a sjednocenou. 
 • Obrovský apel je kladen právě na dokonalou hydrataci a rejuvenaci.
 • Hlavními složkami hydratace jsou aloe, výtažky z rýže a xantanová guma /výtažek ze škrobu kukuřice/.
 • Touleň srdčitá významně zvýšila celkovou účinnost Tonika. Vykazují protizánětlivé, antibakteriální a antioxidační vlastnosti. Jednoduše pleť zklidní, reparuje, regeneruje, a navíc předchází stárnutí a vzniku pigmentových skvrn. 
 • Glukonolakton je další zásadní novinkou. Pochází z rodiny AHA kyselin. Oproti běžně používané kyselině glykolové je mnohem šetrnější. Navíc odstraňuje mrtvé buňky, aktivuje tvorbu elastinu a kolagenu, hydratuje a působí proti vzniku vrásek. 
 • Tonikum Original je ideální pro normální, suchou i smíšenou pleť.
 • Vhodné pro vegany.

*Aloe Barbadensis Leaf Extract, *Houttuynia Cordata Extract, *Oryza Sativa (Rice) Extract, *Glycerin, *Camellia Sinensis Leaf Extract, *Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Gluconolactone, *Aloe Barbadensis Leaf Juice, *Rhodiola Rosea Root Extract, *Lactobacillus/Chrysanthemum sinense Flower ferment Filtrate, *Lactobacillus/Taraxacum Officinale (Dandelion) Rhizome/Root Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Nelumbo Nucifera Flower Ferment Filtrate, *Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Extract, Betaine, ***Scutellaria Baicalensis Root Extract, ***Paeonia Suffruticosa Root Extract, ***Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, **Sorbitan Oleate, Xanthan Gum, Aniba Rosodora (Rosewood) Wood Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Geranium Maculatum Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Pogostemon Cablin Oil

* pochází z ekologického pěstitelství a je v bio kvalitě 
** přírodního původu 
*** přírodní konzervanty / bergamotový olej neobsahuje bergapten

WHAMISA JE LUXUSNÍ KOREJSKÁ KOSMETIKA BEZ CHEMIE: Jediná kosmetika s patentovanou fermentací a bez přidané vody na českém trhu!!!
Díky patentované fermentaci je:

 • Znásobena účinnost výrobků a zaručen okamžitý viditelný efekt po aplikaci.
 • Snížené riziko vzniku alergických reakcí na přírodní složky, proto je kosmetika vhodná pro alergiky a osoby s přecitlivělou pletí.
 • Prodloužena doba trvanlivosti od otevření produktu na osm měsíců. Přípravky bez chemie vydrží max šest týdnů.

Whamisa neobsahuje žádnou přidanou vodu, protože:

 • Voda v kosmetických produktech pleť vysušuje.
 • Voda vytváří prostředí pro množení mikroorganismů. Proto musí být produkty chemicky konzervovány. Chemické konzervanty kromě vedlejších účinků mohou dráždit pokožku nebo způsobovat alergické reakce.
 • Produkty bez přidané vody jsou logicky koncentrovanější a proto účinnější.

WHAMISA není testována na zvířatech ve všech fázích výroby produktu a je vhodná i pro vegany.
Kosmetika WHAMISA má tyto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest