3+1 Kombe Royal 30 ks

Máme pro vás DÁREK! Při koupi 3 balení čaje Kombe Royal (30 ks) máte čtvrté balení Kombe Royal (30 ks) za 1 korunu. A POZOR! KOMBE nikdy nejde do slev. Tzn., že máte ideální příležitost si KOMBE koupit za výhodnou cenu. Nabídka platí pouze do 31. května 2021.

KOMBE ROYAL je 100% extrakt ze šestiletého červeného korejského ženšenu. Výjimečný okamžik je tady. Můžete si objednat ten nejcennější ženšen na světě. Pochází z korejské oblasti Punggi. Právě v této oblasti roste jeden z nejúčinnějších ženšenů na světě. Ženšen pravý obsažený v KOMBE ROYAL:

KOMBE ROYAL doporučujeme v podobných situacích jako je teď ve světě: chřipky, virózy, nachlazení, stres, podpora imunitního systému.

Podporuje imunitu a obranyschopnost těla.
Dodává 
energii pro tělo i mysl.
Snižuje psychickou únavu a zlepšuje schopnost řešit problémy.
Zlepšuje 
paměť, koncentraci i rychlost myšlení.
Zvyšuje
 libido a erekci u mužů.

Oproti klasickému KOMBE je KOMBE ROYAL velmi silná "bojová" verze. A my víme, že všichni, kterým na sobě záleží, jej budou milovat. KOMBE ROYAL obsahuje nejúčinnější ženšen na světě z oblasti Punggi, kde roste po tisíce let. Na tento druh existuje nejvíce klinických dat a je to nejlepší adaptogen na světě. Extrakt je vyroben v naprosté symbióze přírody, staletími prověřené tradice a nejmodernější technologie.

Je to produkt, který využijete hlavně v době, kdy už doslova „padáte“ únavou. Máte virózu, chřipku, jste vyčerpaní. KOMBE ROYAL má raketový nástup a stačí jen jedna dávka denně. Testovali jsme celý podzim a zázračně „postavil všechny do dvou dnů na nohy“. Proto, jakmile máte pocit, že na vás něco "leze", okamžitě si nasaďte KOMBE ROYAL.

Náš tip: "KOMBE funguje preventivně a chrání vás komplexně a dlouhodobě. V případě, kdy ale přeceníte své síly a „odhalíte se“ infekci, nemusí vás KOMBE rychle „podržet“. V tu chvíli nasaďte KOMBE ROYAL. Jedná se o 100% extrakt, který funguje raketově. Doporučuji také při krizových situacích. Funguje také jako jednorázové dodání energie či nabuzení. Nedoporučuje se konzumovat dlouhodobě," PharmDr. Lucia Havlíková.

Skladem: Ano
Velikost balení: 4 x 30 ks
Cena včetně DPH: 11956 Kč 8968 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 440 pure bodů

KOMBE Royal je extrakt vytvořený s mimořádnou péčí a znalostí.  Vznikl v naprosté symbióze přírody, lidského umu a nejnovější technologie. Je vhodný pro všechny, kterým na sobě opravdu a velmi záleží. 

Pan Kim - muž, který spolu se svými kolegy osobně sází semínka ženšenu a péči o ně věnuje celý svůj život. Podobně jako lze číst v letokruzích stromů, tak tomu je u kořenů ženšenu, které sílí každým rokem svého růstu. V jejich největší "síle", po šesti letech, je farmáři ručně sklízejí, šetrně třídí a následně zpracovávají ve vodní páře a suší za přísných podmínek. Celý proces je chráněn několika staletími prověřeným patentem. Stejně tak i KOMBE Royal.

1 sáček obsahuje: 10 ml extraktu šestiletého červeného ženšenu, 3000 mg účinných látek. Obsah saponinů Rg1, Rb1 a Rg3: 7 mg/g. Celkový obsah saponinů: 70 mg/g. 
Pomocné látky: čištěná voda.

Po dobu jednoho roku jsme testovali spoustu různých extraktů ženšenu od předních korejských dodavatelů. Až jsme našli ten nejlepší, ten náš, KOMBE. 

KOMBE pochází z korejské oblasti Punggi. Právě v této oblasti roste jeden z nejúčinnějších ženšenů na světě.

KOMBE je naší ochrannou známkou pro evropský trh. 

KOMBE znamená v korejštině "na zdraví!"

KOMBE je unikátní kombinací 6-letého červeného korejského ženšenu a jujuby. Díky této kombinaci dochází k násobení účinků. Zároveň je účinná a bezpečná pro dlouhodobé podání bez přestávek. 

KOMBE Royal  je 100% extrakt 6-letého červeného korejského ženšenu. Tuto koncentrovanou alternativu užívejte krátkodobě. Doporučuje se při krizových situacích. Funguje také jako jednorázové dodání energie či nabuzení.