WHAMISA BIO Tonikum a lotion pro muže

Kombinace WHAMISA BIO Pleťového lotionu a tonika za zvýhodněnou cenu je skvělý dárek pro každého muže, který o sebe rád pečuje. Troufáme si řici, že nic podobného na našem trhu zatím nekoupíte.

WHAMISA BIO Tonikum pro muže je v podstatě sérum, které dokonale hydratuje a osvěžuje. Díky pravidelné aplikaci tonika dostane pleť impuls k regeneraci a tvorbě nových buněk. Tonikum také aktivuje a vyvažuje pH pleti a ta pak vypadá čistě a svěže.  Má jemnou lehce citrusovou nevtíravou vůni. Rychle se vstřebává. Obal je skleněný, jednoduchý a designově výjimečný.
Nás tip:
Pro absolutní hydrataci a osvěžení pleti je možné tonikum aplikovat několikrát po sobě. V kombinaci s WHAMISA BIO Pleťovým lotionem je ideálním dárkem pro každého moderního muže. Troufáme si řici, že nic podobného na našem trhu zatím nekoupíte.

WHAMISA BIO Pleťové lotion pro muže je doslova multifunkční anti aging péče. Fermentované výtažky z organických listů a kořenů mužskou pleť hydratují, rozjasňují a vypínají. Lotion má jemnou lehce citrusovou nevtíravou vůni. Rychle se vstřebává a nezanechává mastný film. Obal je skleněný, jednoduchý a designově výjimečný.
Naše zkušenost:
"Pánské lotion je opravdu nádherné. Lehounké jako pírko a když se muž nedívá, neodolám a musím ho také použít. Strasně mě baví jeho vůně a konzistence."  Líba

Skladem: Ano
Velikost balení: 135 ml + 135 ml
Cena včetně DPH: 2490 Kč 1245 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 60 pure bodů

Tonikum: *Bambusa Vulgaris Leaf Extract, *Oryza Sativa (Rice) Extract, *Morus Alba, Bark Extract, Hyaluronic Acid, *Houttuynia Cordata Extract, Xylitol, Erythritol, Betaine, *Bambusa Vulgaris Leaf, *Centella Asiatica Extract, *Lactobacillus/Saururus Chinensis Leaf/Root Fement Filtrate, *Lactobacillus/Camellia Sinensis Leaf Fement Filtrate, *Lactobacillus/Dioscorea Oppositifolia (Wild Yam) Root Fement Filtrate, *Lactobacillus/Angelica Keiskei Leaf/Stem Fement Filtrate, Lactobacillus/Turmeric Ferment Filtrate, Water, **Carvacrol, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Xanthan Gum, ***Scutellaria Baicalensis Root Extract, ***Paeonia Suffruticosa Root Extract, ***Glycyrrhiza
Glabra (Licorice)Root Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Ocimum Basilicum (Basil) Oil, Aniba Rosodora (Rosewood) Wood Oil, Linalool, Limonene

Lotion: *Bambusa Vulgaris Leaf Extract, *Caprylic/Capric Triglyceride, *Oryza Sativa (Rice) Extract, *Morus Alba Bark Extract, **Sorbitan Oleate, *Houttuynia Cordata Extract, *Centella Asiatica Extract, Xylitol, Erythritol, *Lactobacillus/Saururus Chinensis Leaf/Root Fement Filtrate, *Lactobacillus/Camellia Sinensis Leaf Fement Filtrate, *Lactobacillus/Dioscorea Oppositifolia (Wild Yam) Root Fement Filtrate, *Lactobacillus/Angelica Keiskei Leaf/Stem Fement Filtrate, Lactobacillus/Turmeric Ferment Filtrate, ***Scutellaria Baicalensis Root Extract, ***Paeonia Suffruticosa Root Extract, ***Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root xtract, Citric Acid, Water, **Carvacrol, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Xanthan Gum, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Ocimum Basilicum (Basil) Oil, Aniba Rosodora (Rosewood) Wood Oil, Linalool, Limonene

* pochází z ekologického pěstitelství a je v bio kvalitě
** přírodního původu
*** přírodní konzervanty / bergamotový olej neobsahuje bergapten

WHAMISA JE LUXUSNÍ KOREJSKÁ KOSMETIKA BEZ CHEMIE: Jediná kosmetika s patentovanou fermentací a bez přidané vody na českém trhu!!!
Díky patentované fermentaci je:

  • Znásobena účinnost výrobků a zaručen okamžitý viditelný efekt po aplikaci.
  • Snížené riziko vzniku alergických reakcí na přírodní složky, proto je kosmetika vhodná pro alergiky a osoby s přecitlivělou pletí.
  • Prodloužena doba trvanlivosti od otevření produktu na osm měsíců. Přípravky bez chemie vydrží max šest týdnů.

Whamisa neobsahuje žádnou přidanou vodu, protože:

  • Voda v kosmetických produktech pleť vysušuje.
  • Voda vytváří prostředí pro množení mikroorganismů. Proto musí být produkty chemicky konzervovány. Chemické konzervanty kromě vedlejších účinků mohou dráždit pokožku nebo způsobovat alergické reakce.
  • Produkty bez přidané vody jsou logicky koncentrovanější a proto účinnější.

WHAMISA není testována na zvířatech ve všech fázích výroby produktu a je vhodná i pro vegany.
Kosmetika WHAMISA má tyto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest