Osobní kurz líčení s N. Host st 24. 7. od 12 hod.

Chcete se cítit jako žena z titulní strany? Chcete vědět, co Vám nejvíce sluší, jak se správně nalíčit? Pak se objednejte na individuální konzultace od Natálie Hostačné, profesionální make-up artistky hvězd. A že je opravdu hvězdná, o tom se můžete přesvědčit zde. A koho třeba líčila si prohlédněte v naší fotogalerii.

Natálie Vás provede kompletní beauty rutinou. Ukáže Vám dva denní beauty make-upy, jeden večerní, red carpet style a vše, co si budete přát. Naučí Vás, jak být přirozená, ale zároveň okouzlující. Kurz je velmi individuální a je zcela na Vás, co všechno se chcete naučit. Někoho zajímá, jak si správně líčit oči, jiný chce vědět všechno o konturování obličeje… Součástí kurzu je i skin care rutina. A konkrétní doporučení produktů pro Vaši pleť.

Na závěr kurzu dostanete FACE CHART (popis a doporučení, které produkty a barvy jsou pro Vás nejvhodnější). Je to velmi praktická věc, ze které budete čerpat i v budoucnosti.
Kurz probíhá během otevírací doby našeho showroomu, budete na něm pouze Vy. Součástí kurzu je malé občerstvení z našeho portfolia. Doba trvání je max. 2 hod. Na konci kurzu si můžete nakoupit se slevou.

Po zakoupení kurzu Vás budeme kontaktovat emailem.

Prosíme o dochvilnost, v případě pozdního příchodu nemůže být doba kurzu prodloužena.

Místo konání: Budečská 2, Praha 2
* Objednávku, ve které je osobní kurz líčení, lze zaplatit pouze kartou nebo bankovním převodem.

 

Skladem: Ano
Velikost balení:
Cena včetně DPH: 3699 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 360 pure bodů