Naše značky

Naše značky - VUUDH - VUUDH Náhradní tyčinky do difuzéru

VUUDH Náhradní tyčinky do difuzéru

Chcete, aby byla vůně difuzéru VUUDH stále intenzivní? Pak nezapomeňte rákovosé tyčinky jednou za cca 6 týdnů vyměnit.

V balení najdete cca 20 kusů tyčinek. Tyčinky jsou ve tvaru větviček a mají na sobě ozdobné křišťálové korálky. 

Návod k použití: Do difuzéru dejte pouze 4 ks rákosových tyčinek. Pro intenzivnější vůni můžete po 24 hodinách přidat ještě jednu. Tyčinky se neotáčejí. Naopak po cca 6 týdnech je vyhoďte a nahraďte novými. Rákosové tyčinky jsou na rozdíl od bambusových duté a pokud byste je otáčely, tak je v podstatě ucpete a přestane Vám difuzér fungovat.

Velikost balení:
Cena včetně DPH: 290 Kč
Počet: 1
Za nákup získáte: 20 pure bodů

Zcela přírodní thajské bytové vůně VUUDH jsou vyráběny ze 100 % čistých esenciálních olejů a výtažků z květin. Proto mají všechny produkty zároveň i aromaterapeutické účinky. Svíčky obsahují palmový vosk, který je čistě přírodní a neuvolňuje do vzduchu škodlivé látky. Navíc je šetrný k přírodě. Tyčinky v difuzéru jsou rákosové oproti klasickým bambusovým.

VUUDH obsahuje 8 vůní, které jsou pojmenovány dle exotických asijských metropolích. Jsou vyráběny z ručně sbíraných ingrediencí v místech pojmenování. Zajímavostí je, že některé květy a plody rostou jen pár měsíců v roce a proto jsou zároveň limitovanými edicemi.

Celý koncept vymyslel manželský pár, aromaterapeutka a architekt. Proto jsou obaly tak exkluzivní a promyšlené. Po vypotřebování je můžete dále recyklovat k jiným účelům. Difuzér poslouží jako váza, obal od svíčky bude krásnou dózou na drobnosti…