Naše značky

Naše značky - VUUDH - VUUDH Svíčka Prague

VUUDH Svíčka Prague

VUUDH Svíčka PRAGUE je květinově vůně,  obsahuje růži damašskou a indickou, zlepšuje náladu a dodává vnitřní sílu. 

Aromaterapeutické účinky: Uvolňuje a vyvolává dobrou náladu. Ideální do obývacího pokoje.

Svíčka je z palmového vosku, který je čistě přírodní a neuvolňuje do vzduchu škodlivé látky. Navíc je šetrný k přírodě. Doba hoření je cca 10 hodin.

Velikost balení: 35 g
Cena včetně DPH: 490 Kč
Počet: 1
Za nákup získáte: 40 pure bodů

Návod k použití: Svíčku nechte hořet minimálně hodinu, aby vosk roztál souměrně po celé ploše.

Zcela přírodní thajské bytové vůně VUUDH jsou vyráběny ze 100 % čistých esenciálních olejů a výtažků z květin. Proto mají všechny produkty zároveň i aromaterapeutické účinky. Svíčky obsahují palmový vosk, který je čistě přírodní a neuvolňuje do vzduchu škodlivé látky. Navíc je šetrný k přírodě. Tyčinky v difuzéru jsou rákosové oproti klasickým bambusovým.

VUUDH obsahuje 8 vůní, které jsou pojmenovány dle exotických asijských metropolích. Jsou vyráběny z ručně sbíraných ingrediencí v místech pojmenování. Zajímavostí je, že některé květy a plody rostou jen pár měsíců v roce a proto jsou zároveň limitovanými edicemi.

Celý koncept vymyslel manželský pár, aromaterapeutka a architekt. Proto jsou obaly tak exkluzivní a promyšlené. Po vypotřebování je můžete dále recyklovat k jiným účelům. Difuzér poslouží jako váza, obal od svíčky bude krásnou dózou na drobnosti…