Naše značky

Naše značky - WHAMISA - Tělová péče - WHAMISA BIO Našlehané tělové máslo

WHAMISA BIO Našlehané tělové máslo

Tělové máslo WHAMISA v bio kvalitě je zcela jiný typ produktu, než jste doposud znali. Díky našlehané textuře se extrémně dobře roztírá a vstřebává. Funkce ale zůstává stejná. Tzn. je to nejlepší pomocník pro důkladnou výživu pokožky těla. Především v oblasti rtů, obličeje, loktů. Chrání velmi dobře před nepříznivými povětrnostními vlivy.

Naše zkušenost: Tělové máslo je naše první volba pro namáhavou a poškozenou pokožku. Po jeho aplikaci je kůže opravdu sametově hladká a není mastná. Nejvíce nás baví ta kombinace lehkosti vtírání a maximální výživy.

Velikost balení: 120 g
Cena včetně DPH: 1205 Kč
Počet: 1
Za nákup získáte: 120 pure bodů
Cena za Pure Body: 720 bodů doplatek 745 Kč
 • Obsahuje citrusy yuzu, olivový olej a máslo ze semen murumuru vyznačující se svými anti-aging vlastnostmi a schopnosti hydratace.
 • Tělové máslo WHAMISA intenzivně hydratuje a vytváří ochrannou vrstvu, která nechává pokožku měkkou, poddajnou a nepřetržitě hydratovanou.
 • Hedvábný pocit a zdravě vypadající vzhled zajišťuje směs fermentovaného ovoce: banánů, malin, kiwi a kůry mandarinky.
 • Našlehaná textura tělového másla WHAMISA vyhladí pleť, intenzivně ji zvláční, rehydratuje a zklidní suchá místa. Zároveň vytvoří ochranný film pomocí přírodních olejů.
  Návod k použití: Malé množství másla aplikujte na celé tělo k jeho intenzivnímu zvláčnění. Nanášejte jej po sprše či koupeli, vmasírujte jej do vlhké pokožky.

WHAMISA JE LUXUSNÍ KOREJSKÁ KOSMETIKA BEZ CHEMIE: Jediná kosmetika s patentovanou fermentací a bez přidané vody na českém trhu!!!
Díky patentované fermentaci je:

 • Znásobena účinnost výrobků a zaručen okamžitý viditelný efekt po aplikaci.
 • Snížené riziko vzniku alergických reakcí na přírodní složky, proto je kosmetika vhodná pro alergiky a osoby s přecitlivělou pletí.
 • Prodloužena doba trvanlivosti od otevření produktu na osm měsíců. Přípravky bez chemie vydrží max šest týdnů.

Whamisa neobsahuje žádnou přidanou vodu, protože:

 • Voda v kosmetických produktech pleť vysušuje.
 • Voda vytváří prostředí pro množení mikroorganismů. Proto musí být produkty chemicky konzervovány. Chemické konzervanty kromě vedlejších účinků mohou dráždit pokožku nebo způsobovat alergické reakce.
 • Produkty bez přidané vody jsou logicky koncentrovanější a proto účinnější.

WHAMISA není testována na zvířatech ve všech fázích výroby produktu a je vhodná i pro vegany.
Kosmetika WHAMISA má tyto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest