BEAUTY terapie Skin Booster 4v1 zelený

BEAUTY terapie SKIN BOOSTER 4 v 1 je doslova všestranný zkrášlující přístroj, který si zaslouží Vaši pozornost. Jedná se o velmi sofistikovaný kosmetický přístroj, který využívá fyzikálně chemických principů těla a aktivuje se sám při dotyku s kůží. Proto je jednoduchý na ovládání, nezabere žádné místo a není potřeba ho nabíjet. Stačí používat jen 2 minuty denně a Vaše beauty péče o pleť dosáhne dokonalosti.  

Co umí: dokonalé hloubkové čistění pletianti-aging díky vysoké absorpci účinných látek z krémů a sér, prokrvení, celkovou rejuvenaci pleti a relaxační masáž.

Používejte přístroj denně, ráno i večer po dobou 2 minut a Vaše pleť bude zářivá, vyliftovaná, elastická a pevná. Spolu s našimi produkty znovuobjevíte mladistvou krásu. Užívejte si luxusní masáž v pohodlí Vašeho domova.

Přístroj je velmi lehký a příjemný „do ruky“. Hlavice je voděodolná a potažena 24kt zlatem, které má anti-aging účinky. Jednoduchý a sexy design. Přístroj je postaven na principu konstantního proudu a ionizace, čímž dochází k tvorbě kladných a záporných iontů.

Náš tip: Přístroj používáme večer na super vyčistění. A ráno! Ráno s ním doslova žehlíme obličej.

Skladem: Ano
Velikost balení:
Cena včetně DPH: 2399 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 230 pure bodů

Hloubkové čistění pleti:
Kladně nabité ionty můžeme přirovnat k magnetu, který vytahuje nečistoty z pórů na povrch pokožky. Všechny nečistoty jsou nabité zápornými ionty. A jak víme, kladné a záporné se přitahují. Tím, že čisticí krém na sebe naváže záporně nabité nečistoty, stává se také záporně nabitým, a tím ještě více funguje. Proto je přístroj ideálním pomocníkem při dvoufázovém čistění. Stačí pár sekund a Vaše pleť bude dokonale čistá, zbavená odumřelých kožních buněk.
Návod k použití: Po vyčistění pleti odličovacím olejem, naneste na vlhkou pleť čistící krém nebo gel a jemně masírujte obličej hladkou stranou hlavice od středu ke krajům. Krk masírujte směrem dolu. Poté opláchněte.

Anti-aging a celková rejuvenace:
Kožní buňky zbavené všech nečistot mají naopak kladný náboj. Díky tomu záporně nabité ionty hlavice přístroje aktivně zapracovávají a zlepšují masáží vstřebání účinných látek do hloubky. Důsledkem je pocit vypnutí obličeje a zlepšení stavu vrásek. A hlavně, jaké sérum či krém použijete, takový efekt přípravku se znásobí. Např. pokud použijete sérum na vrásky, maximalizuje se přísun živin a zvýšíte jeho efekt. Při pravidelném používání přístroje se aktivuje proces samoomlazování (rejuvenace). Konkrétně se začnou obnovovat kolagenní vlákna.
Návod k použití: Po dvoufázovém čistění můžete hladkou stranu hlavice použít na jakýkoliv krok ve vrstvení péče. Nejviditelnější efekt uvidíte u aplikace séra.

 

Lymfatický systém:
Druhá strana hlavice s plastickým reliéfem je určena k masáži lymfatických cest. Tím, že aktivujete lymfu a její odtok, dojde k splasknutí obličeje, mizí kruhy pod očima, obličej má pevné kontury a vypadá jako po redukční dietě.
Návod k použití: Používejte zejména na krk, vždy od ušního boltce směrem ke klíční kosti.

Relaxačně masážní využití přístroje:
Zde se fantazii meze nekladou. Kromě obličeje, krku a dekoltu je možné SKIN BOOSTER využít i na další části těla. 

 

Specifikace:
•    Napájecí napětí - DC 1,5 V
•    Spotřeba energie - 0,075 W ~ 75 Mw
•    Velikost - 14 cm (D) x 3 cm (Š) x 3 cm (V)
•    Baterie - jedna 1,5 V AAA alkalická baterie
•    Intenzita proudu - 0,1 Ma
•    Mikroproud - 75 mA
•    Hmotnost - 60 g
•    Materiál - ABS, pozlacení (24K), UV vrstva
•    Barva - růžová, zelená, modrá
•    Součásti - hlavní jednotka, manuál k produktu
•    Baterie není součástí balení. Baterie se vsunuje mínusovým koncem do zařízení.
Jak vyměnit baterii
Odstraňte kryt baterie posunutím ve směru šipky, vyměňte baterii a kryt uzavřete.
Bezpečnostní pokyny
•    Před prvním použitím produktu si přečtěte manuál a seznamte se se způsoby jeho použití.
•    Používejte pouze baterie typu 1,5 V AAA.
•    Napájecí jednotku nikdy nemyjte vodou, mohlo by dojít k rozbití produktu.
•    Ukládejte produkt na suché a chladné místo. Neukládejte produkt na místa s vysokou teplotou, vysokou vlhkostí anebo na místa s extrémně nízkou teplotou.
•    Po použití lehce otřete zbytky kosmetických produktů na iontové hlavici suchým vatovým tamponem.
•    Neužívejte během těhotenství a 1 měsíc před a po porodu.
•    Nepoužívejte, pokud jste alergický(á) na kov.
•    Pouze hlavice produktu je vodotěsná. Vzhledem k tomu, že celý produkt vodotěsný není, kontakt s vodou či použití produktu ve sprše může způsobit jeho rozbití.

Výrobce: B&A KOREA
Distributor: Pure district s.r.o., Budečská 11, Praha 2, info@puredistrict.cz
Varování
Pokud máte po použití problémy s pletí, přestaňte přístroj používat. Nenechte přístroj spadnout a vyvarujte se silným nárazům. Neodborně nerozebírejte. Nečistěte chemickými prostředky, alkoholem ani benzínem. Neuchovávejte zařízení ve vysoké vlhkosti a nedávejte do vody. Nedoporučujeme používat osobám s kardiostimulátorem, při problémech se štítnou žlázou a při onemocnění epilepsií.

CLAIGIO je profesionální jihokorejská společnost, která vyvíjí komplexní řešení pro krásu žen na celém světě. Její filozofií je podtržení vnitřní krásy, která je propojena s krásou vnější. CLAIGIO znamená Clair (zářivý) + Giorno (denní světlo)  – zářivost jako denní světlo.
Proto společnost neustále bádá a zkoumá, jak zachovat jasnou a zářivou pleť a přichází s řešeními, jak toho docílit.   
Ve spolupráci s estetickými dermatology v kombinaci medicíny a kosmetiky se soustředí na příčiny, řeší problémy kauzálně, nikoli symptomaticky. Orientuje se přitom na čisté přírodní složky, protože tak minimalizuje možné nežádoucí účinky. Prostřednictvím řešení opravdových příčin, zaručuje spojení vnitřní i vnější krásy a výrazně tak umí zastavit stárnutí a problémy s pletí.