BIO Maska vyhlazující (Flowers)

WHAMISA BIO jednorázová maska Flowers je stvořena z květinových esencí. A musí jí mít všichni, kteří potřebují okamžitě vyčistit a vyhladit pleť. Samozřejmostí je přímá dodávka hydratace.  

Naše zkušenost: Maska je vhodná pro všechny typy pleti. My ji doporučujeme především na období, kdy dochází k zhoršení pleti z důvodů periody, a to týden před jejím začátkem.  Protože v této fázi cyklu má pleť tendenci více produkovat kožní maz.

Vyzkoušejte také sadu různých masek nebo výhodné balení.

Skladem: Ano
Velikost balení: 33 g
Cena včetně DPH: 265 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 20 pure bodů
Cena za Pure Body: 200 bodů doplatek 240 Kč
 • Hydrogelové masky jsou technologicky nejpokrokovější jednorázové masky vyrobené ze směsi aloe, svatojánského chleba a dalších rostlinných extraktů.
 • Maska dokonale přilne k pleti, při kontaktu jemně taje, to zabezpečí maximální vstřebání účinných látek. Po použití je navíc rychle a bezpečně rozložitelná, proto nezatěžuje přírodu. Zažijete novou zkušenost a pocit hydratované a čisté pleti.
 • Hlavní složkou jsou výtažky z pelyňku, ovsa a oliv, které přispívají ke zklidnění pleti a efektivně pracují s důsledky porušené kožní bariéry jako je dehydratace, přecitlivělost, zarudnutí, svědění a další obtíže.
 • Glukonolakton má silné antioxidační vlastnosti. Zachytává volné radikály a tím chrání pleť před tvorbou vrásek. Navíc uvolňuje ucpané póry.
 • Aloe společně s aminokyselinou betain pleť poskytují hydrataci a zároveň vypínají pleť.
 • Vhodná pro všechny typy pleti, včetně přecitlivělé. Vhodná pro vegany.

Sérum:*Aloe Barbadensis Leaf Extract, *Artemisia Annua Extract, *Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, *Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, *Lactobacillus/Chrysanthemum Sinense Flower Ferment Filtrate, *Lactobacillus/TaraxacumOfficinale (Dandelion) Rhizome/ Root Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Nelumbo Nucifera Flower FermentFiltrate, *Helichrysum Arenarium Extract, *Rhodiola Rosea Root Extract, Xanthan Gum, Betaine, Gluconolactone, ***Scutellaria Baicalensis Root Extract, ***Paeonia Suffruticosa Root Extract, ***Glycyrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Aniba Rosodora(Rosewood) Wood Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Berga-mot) Fruit Oil, Cymbopogon Schoenanthus Oil, **Fragrance
Maska: Water, *Aloe Barbadensis Leaf Extract, Ceratonia Siliqua (Carob) Gum, *Lactoba-cillus/Aloe Barbadensis Ferment Filtrate, Xanthan Gum, ***Scutellaria Baicalensis Root Extract, ***Paeo-nia Suffruticosa Root Extract, ***Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract

* pochází z ekologického pěstitelství a je v bio kvalitě 
** přírodního původu 
*** přírodní konzervanty / bergamotový olej neobsahuje bergapten

Zdroje:

 • Aloe vera: CHERNEY, Kristeen. Aloe vera for face: 10 benefits, side effects, and more [online]. 2019 [cit. 2023-10-06]. Dostupné z: https://www.healthline.com/health/beauty-skin-care/aloe-vera-for-face 
 • Gluconolactone: Gentili, G, Perugini, P, Bugliaro, S, D’Antonio, C. Efficacy and safety of a new peeling formulated with a pool of PHAs for the treatment of all skin types, even sensitive. J Cosmet Dermatol. 2023; 22: 517-528. doi: 10.1111/jocd.15215
 • Herbal oils: SUMIT, Kumar, et al. Herbal cosmetics: used for skin and hair. Inventi Rapid Cosmeceuticals. 2012. 1-7.
 • Olive oil: DAUBER, Cecilia, et al. Olea europea and By-Products: Extraction Methods and Cosmetic Applications. Cosmetics, 2023, 10.4: 112.
 • Olive oil: SUMIT, Kumar, et al. Herbal cosmetics: used for skin and hair. Inven. J, 2012, 2012: 1-7.

WHAMISA JE LUXUSNÍ KOREJSKÁ KOSMETIKA BEZ CHEMIE: Jediná kosmetika s patentovanou fermentací a bez přidané vody na českém trhu!!!
Díky patentované fermentaci je:

 • Znásobena účinnost výrobků a zaručen okamžitý viditelný efekt po aplikaci.
 • Snížené riziko vzniku alergických reakcí na přírodní složky, proto je kosmetika vhodná pro alergiky a osoby s přecitlivělou pletí.
 • Prodloužena doba trvanlivosti od otevření produktu na osm měsíců. Přípravky bez chemie vydrží max šest týdnů.

Whamisa neobsahuje žádnou přidanou vodu, protože:

 • Voda v kosmetických produktech pleť vysušuje.
 • Voda vytváří prostředí pro množení mikroorganismů. Proto musí být produkty chemicky konzervovány. Chemické konzervanty kromě vedlejších účinků mohou dráždit pokožku nebo způsobovat alergické reakce.
 • Produkty bez přidané vody jsou logicky koncentrovanější a proto účinnější.

WHAMISA není testována na zvířatech ve všech fázích výroby produktu a je vhodná i pro vegany.
Kosmetika WHAMISA má tyto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest