Maska RICE stahující póry

Máte rozšířené póry na nose, ale třeba i tváři a bradě? Pak právě pro Vás je vhodná tato plátýnková maska s výtažky rýže. Protože zatahuje póry, silně hydratuje a tím koriguje produkci kožního mazu. Maska je vhodná pro všechny typy pleti. Včetně té citlivé. 

Náš tip: Navíc má maska anti-aging vlastnosti.

Skladem: Ano
Velikost balení: 25 ml
Cena včetně DPH: 119 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 10 pure bodů
  • Extrakt z rýže pleť hydratuje do hloubky, stahuje póry. 
  • Extrakt z růže stahuje póry a regeneruje pleť.
  • Zimolez japonský zjemňuje pleť a zabraňuje její vysychání.
  • Vhodné pro všechny typy pleti. Vhodné pro vegany.
  • Maska má certifikát COSMOC NATURAL a HALAL.

Aqua, *Chamomilla Recutita Flower Water, *Rose Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Paeonia Suffruticosa Root Extract, *Oryza Sativa Bran Extract, Pulsatilla Koreana Extract, Usnea Barbata Extract, Zanthoxylum Piperitum Fruit Extract, Xanthan Gum, Propanediol, Limonene, *Citrus Reticulata Peel Oil, Lithospermum Officinale Root Extract, *Citrus Limon Peel Oil, *Citrus Paradisi Peel Oil, Lonicera Japonica Flower Extract, Malt Extract, Panax Ginseng Root Extract, *Lavandula Angustifolia Oil, *Anthemis Nobilis Flower Oil, Linalool

* Organické složky
** Vyrobeno z ekologických surovin, celkem 100% přírodního původu (podle normy COSMOS)

Zdroje:

  • Oryza sativa: Jufri M, Vardhani A, Purwaningsih E. Evaluating the Efficacy of Lotion Containing Black Rice Bran (Oryza sativa L. indica) Extract as Skin Brightening Agent: A Clinical Trial. Jundishapur J Nat Pharm Prod. 2021;16(4):e114152. https://doi.org/10.5812/jjnpp.114152.
  • Oryza sativa: Linsaenkart P, Ruksiriwanich W, Jantrawut P, Chittasupho C, Rachtanapun P, Jantanasakulwong K, Sommano SR, Prom-u-thai C, Jamjod S, Arjin C, et al. Natural Melanogenesis Inhibitor, Antioxidant, and Collagen Biosynthesis Stimulator of Phytochemicals in Rice Bran and Husk Extracts from Purple Glutinous Rice (Oryza sativa L. cv. Pieisu 1 CMU) for Cosmetic Application. Plants. 2023; 12(4):970. https://doi.org/10.3390/plants12040970

Již v roce 1999 začala společnost CH Harmony studovat ekologické postupy, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Bio je způsob života. Ekologické zemědělství je způsob, jakým naše babičky a jejich babičky pěstovaly vlastní čerstvé suroviny a vyráběly přírodní léky. V roce 2006 tak vznikla značka CHOBS, jejíž produkty jsou vyrobeny tak, aby přispěly k zelenému růstu země. Tzn., že ingredience jsou pěstovány s apelem na ochranu životního prostředí.

CH Harmony je firma, která dělá zaměstnance šťastnými. Pomáhá společnosti prostřednictvím výzkumu a vývoje takových produktů, které mohou přispět k zelenému růstu tím, že budou reagovat na změnu klimatu. A co je nejdůležitější, CHOBS myslí na budoucnost země, kterou chce zachovat čistou pro další generace.