TEENS hydratační sérum s ametystem a niacinamidem

Věděli jste, že i problematická pleť může být dehydratovaná? A týká se to i TEENS a dospívajících až do 25 let. Právě pro ně je vhodné TEENS hydratační sérum s ametystem a niacinamidem. Je to bezpečná alternativa pro všechny od 12 let. Po aplikaci bude hydratovaná, posílená a sjednocená. Toto sérum je vhodné pro všechny typy pleti našich dospívajících. 

Naše doporučení: Všechny holčičky ho milují, je součástí každé dětské skin care routiny.

 

Skladem: Ano
Velikost balení: 30 ml
Cena včetně DPH: 219 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 20 pure bodů
  • Ametyst zklidňuje a regeneruje pleť
  • Niacinamid pleť rozjasňuje a sjednocuje tón pleti

Aqua, Niacinamid, Glycerin, Betain, Ametystový extrakt, Sorbitan Oleate Decylglukosid Crosspolymer, Tetrasodium Glutamát Diacetát, Inulin, Celulóza, Fruktóza, Glukóza, Parfém, Celulózová guma, Xanthanová guma, Kyselina citronová, Sodný benzoát, Sorboxid sodný, Sorboxid sodný

FLUFF je polská kosmetická značka, kterou stvořily samé ženy. Jak samy říkají: „Milujeme rozmanitost, radost, bezstarostnost a zábavu. Milujeme beauty a vážíme si života v souladu s přírodou! Proto se zaměřujeme na veganskou a přírodní kosmetiku. Náš tým je skutečnou směsicí různých ženských postav, které díky vzájemnému porozumění vytvářejí jedinečný celek. FLUFF je značka, která má velké množství produktů, ale paní doktorka pro Vás vybrala jen tři produkty. Ty jsme určili primárně pro TEENS a pleť do 25 let, protože jsou bezpečné a pleti neškodné.