Pure program

Přihlaste se zdarma do PURE PROGRAMU a čerpejte exkluzivní výhody.

Za každých 100 Kč útraty se Vám na účet připíše jeden bod. (platí jen pro nákup produktu KOMBE) Nasbírané body můžete vyměnit za odměny dle vlastního výběru.

Možná se pozastavíte nad názvem programu PURE. Právě jsme ve fázi rekonstrukce našeho prvního kamenného obchodu, který jsme nazvaly PURE DISTRICT. Naleznete jej v Budečské ulici číslo 11 (nedaleko Náměstí Míru na pražských Vinohradech).
V PURE DISTRICTu budeme nabízet nejen KOMBE, ale i další skvělé produkty, které milujeme a máme osobně odzkoušené.  Brzy Vám celý koncept odtajníme.

A protože Vás chceme odměňovat za nákupy nejen zde na KOMBE.cz, ale i v kamenném obchodě PURE DISTRICT, vytvořily jsme tento věrnostní program, který jsme nazvaly PURE PROGRAM.

To znamená, že za každý nákup na www.kombe.cz, ale i kamenném obchodě (PURE DISTRICT) Vám budou připsány body, které následně můžete proměňovat za dárky včetně dopravy zdarma /nevztahuje se pouze na dobírku/.

Podmínkou vstupu do PURE PROGRAMu je registrace. Každý zákazník je u nás veden pod svým emailem, který slouží jako uživatelské jméno a nelze jej měnit. Pokud byste tak učinili, přijdete o všechny své načtené body. Pokud jste již zaregistrováni, máte PURE PROGRAM automaticky aktivován. Stačí se jen do svého účtu přihlásit.

Stav Vašeho PURE PROGRAMu uvidíte po přihlášení ve svém profilu.

V případě nejasností nám napište na info@kombe.cz Mějte krásný podzim a pijte KOMBE, bude se Vám hodit.
Líba & Lucka

20 ks / 269 Kč       50ks / 559 Kč       100ks / 949 Kč