Hydrokoloidní magnéziové náplasti na akné

Máte problematickou pleť? Zas jste to nevydrželi a vymáčkli si nevábně vypadající pupínek? Nebo jste tomu odolali a nevíte co s tím? Máme pro Vás okamžitou pomoc.  Představujeme Vám hydrokoloidní magnéziové náplasti. Obsahují 99% magnézia, které pomáhá redukovat nedokonalosti pleti, posiluje kožní bariéru, absorbuje nežádoucí kožní maz a navíc chrání před vlivem působení bakterií. Náplast pleť nedráždí a nevysušuje. Obsahuje výtažky z kajeputu, měsíčku lékařského a pupečníku asijského, čímž umocňuje blahodárné účinky magnézia na problematickou pleť.  

Náš tip: Viditelně čistí nedokonalosti pleti a zabraňuje vzniku nových nedokonalostí. Výsledky jsou viditelné již 8 hodin po aplikaci. Díky roztomilým minimalistickým designům můžete nosit i přes den. Mějte vždy v kabelce s sebou. Vyplatí se Vám to!

Balení obsahuje 72 kusů hydrokoloidních náplastí ve dvou velikostech (8 mm a 15 mm) v 7 designech. Vhodné na začínající pupínky a mírné až středně závažné projevy akné. Pokud trpíte na výraznější akné, doporučujeme náplasti s mikrojehličkami.

Skladem: Ano
Velikost balení: 72 ks
Cena včetně DPH: 299 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 20 pure bodů
  • Obsahuje 99% čistého magnézia. Prokázalo se, že aktivní magnézium má protizánětlivé a antibakteriální účinky, navíc posiluje kožní bariéru, aktivuje proces samoomlazování a zvyšuje účinnost dalších účinných látek.
  • Olej z kajeputu působí protizánětlivě a antimikrobiálně, proto jsou vhodným doplňkem péče o akné a problematickou pleť.
  • Měsíček lékařský urychluje hojení a má silné regenerační účinky.
  • Pupečník asijský podporuje hojení pleti a zároveň vykazuje antiagingové vlastnosti.
  • Vhodné pro aknózní a problematickou pleť
  • Vhodné pro citlivou pleť

Magnesium, magnesium oxide, hydrocolloid, tea tree oil, centella asiatica extract, callendula officinalis extract.

Magnézium obsažené v adhesivní hydrokoloidní náplasti se po kontaktu s vlhkostí v kůži promění na aktivní ionizovanou formu. Jen takto aktivované magnézium se může vstřebat hluboko dovnitř pokožky.

LAB N PEOPLE je korejská inovativní biomedicínská společnost zabývající se výzkumem a vývojem zdravotnických prostředků založených na bioaktivních materiálech obsahujících esenciální minerály, které se přirozeně vyskytují v lidském těle. Jsou první společností na světě, která má patentovanou technologii na výrobu mikrojehličkových náplastí s obsahem kationtů hořčíku. Tento bioaktivní materiál se navíc významně uplatňuje i při výrobě estetických implantátů či jiných invazivních medicínských přístrojích.