Perly kyseliny hyaluronové + Tonikum Refresh

Sada vhodná pro mastnou pleť nyní za výhodnou cenu.

Věděli jste, že už ve čtyřiceti máte jen 50% kyseliny hyaluronové v kůži oproti tomu, když Vám bylo dvacet? Kyselina hyaluronová je velmi důležitá molekula, která pleť přirozeně hydratuje a zároveň aktivuje produkci vlastního kolagenu. Proto je velmi důležitě ji doplňovat!!!

Zastavte stárnutí a doplňte Vaši mizející kyselinu hyaluronovou nejúčinnější světovou novinkou. Představujeme vám lyofilizované perly kyseliny hyaluronové doplněné o peptidy a hydrolyzovaný kolagen.

Vysoce koncentrovaná perla obsahuje 25 972 ppm kyseliny hyaluronové, což odpovídá desetinásobku běžné dávky v kosmetických přípravcích. Pro představu - množství kyseliny hyaluronové v jedné perle je stejné jako množství kyseliny hyaluronové v 30 ml koncentrovaném séru.

Perla obsahuje nejkoncentrovanější kyselinu hyaluronovou na světě, navíc ve správném poměru vysoko a nízkomolekulárních složek. Lyofilizovaná kyselina hyaluronová  je nejkoncetrovanější a nejúčinnější zbraní v zastavení stárnutí.

Perla významně hydratuje, doplňuje tělu vlastní kolagen, zlepšuje kožní bariéru  a zároveň aktivuje proces samoomlazování. Díky tomuto procesu je pleť zářivá, vyplá a elastická.

Zařaďte perly do své pravidelné péče, protože tak výrazně zredukujete stávající vrásky a snížíte riziko vzniku vrásek nových. Aknózní pleti se stabilizuje produkce kožního mazu a sníží se tím tak výskyt akné.

Skladem: Ano
Velikost balení: 28 ks + 33,5 ml
Cena včetně DPH: 1990 Kč 1690 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 80 pure bodů
  • Tetrapeptid aktivuje proces samoomlazování pleti.
  • Hydrolyzovaný kolagen proaktivně doplňuje tělu vlastní kolagen.
  • Díky procesu lyofilizace v produktu není žádná voda. Proto perla neobsahuje žádný konzervat. Je tedy významně snížen výskyt alergických reakcí a podráždění.
  • Díky významnému vypnutí pleti Vám nasledně aplikovaný make-up nezaleze do vrásek.
  • Vysokomolekulární kyselina hyaluronová vytváří ochranný film na povrchu pokožky, čímž pleť zvlhčuje a má protizánělivé účinky.
  • Naopak nízkomolekulární kyselina hyaluronová proniká hluboko do pokožky až k dermis - umí hydratovat zevnitř a má regenerační a antiaging účinky.
  • Vhodné pro všechny typy pleti, včetně aknózní.

 

Perly kyseliny hyaluronové: Sodium Hyaluronate, Algin, Acetyl Tetrapeptid-2, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Collagen

Tonikum Refresh: *Aloe Barbadensis Leaf Extract, *Citrus Junos Fruit Extract, *Centella Asiatica Extract, *Glycerin, Hyaluronic Acid, Betaine, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Saccharum Officinarum (Sugarcane) Extract, Gluconolactone, *Lactobacillus/Citrus Junos Fruit Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Chrysanthemum Sinense Flower Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Nelumbo Nucifera Flower Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Taraxacum Officinale (Dandelion) Rhizome/Root Ferment Filtrate, Capsicum Annuum Fruit Extract, ***Scutellaria Baicalensis Root Extract, ***Paeonia Suffruticosa Root Extract, ***Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, **Sorbitan Oleate, Xanthan Gum, Aniba Rosodora (Rosewood) Wood Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil, Citrus Junos Peel Oil

* pochází z ekologického pěstitelství a je v bio kvalitě 
** přírodního původu 
*** přírodní konzervanty / bergamotový olej neobsahuje bergapten

 

Think Bio je jihokorejská společnost, která se mnoho let zabývá výzkumem pleti populace napříč všemi kontinenty. Její prioritou je především zdraví pleti v symbióze s potřebami a touhami zákazníků. Think Bio kombinuje přírodní produkty s nejnovějšími biotechnologickými vymoženostmi dnešní doby a vytváří tak zcela nový pohled na dermatologii a kosmetiku vůbec. Jejím mottem je, že jen zdravá pleť může být krásná.