HUBNOUCÍ Nutraceulicals SLIMM ALL-IN-ONE

Hurá! SLIMM má nové balení a vylepšenou recepturu. Na základě zpětné vazby od našich zákazníků jsme náš původní dvoufázový produkt SLIMM zjednodušili v dávkování. A protože to bychom nebyli my, ještě jsme upgradovali složení. Nyní jen tři sáčky denně, které můžete mít všude s sebou. Proto SLIMM ALL-IN-ONE! A také proto, že není čas ztrácet čas.

Trápí Vás přebytečná kila, která nemůžete zhubnut? Chcete si vychutnat dovolenou all inclusive a zároveň nepřibrat? Čekají Vás rodinné oslavy, kde nemůžete říci ne? Nebo jen chcete skvěle vypadat do plavek? Potom rozhodně potřebujete Nutraceuticals SLIMM ALL-IN-ONE.

Nutraceuticals znamená doplněk stravy s klinicky prokázanými účinky. SLIMM je určen nejen pro osoby, které potřebují zhubnout, ale i pro ty, kteří si chtějí váhu udržet, nebo je trápí doslova jen pár kil navíc. Pokud chcete jen nepřibrat (například procházíte obdobím menopauzy, čeká Vás náročné období oslav, máte před významným výročím, přestáváte kouřit…), vyzkoušejte SLIMM jako měsíční kúru. Pokud máte problém s větší nadváhou, doporučujeme minimální 3měsíční kúru. Právě tak byly koncipovány i klinické studie. Více o produktu si přečtěte níže!

„Aby mohl být přípravek na hubnutí opravdu účinný, musí být splněny dvě podmínky. První podmínkou je správná kombinace účinných látek, které různými způsoby bojují s tuky. Druhou zásadní podmínkou je dostatečné množství účinných látek, které bojují proti tukům. Většina hubnoucích přípravků na trhu sice vypadá na první pohled funkčně, ale bohužel nesplňuje obě podmínky dohromady. Tím, že SLIMM ALL-IN-ONE je splňuje, stává se definitivně FORMULÍ 1 v hubnoucím segmentu vůbec. Jednoduše řečeno, my jsme se rozhodli na Vás nešetřit.“ PharmDr. Lucia Havlíková

Náš tip: Rozmíchejte SLIMM ALL-IN-ONE pouze v 0,5 deci vody a zapijte následně 3 deci vody. Je velmi důležité dodržovat pitný režim průběžně během celého dne. Minimálně 2 litry vody.

Proč užívat SLIMM ALL-IN-ONE?

 • Komplexní pečující dietní program pro Vaše tělo
 • Receptura z nejmodernějších patentovaných molekul
 • Dostatečné množství účinných látek
 • Speciálně vytvořeno pro potřeby žen a mužů 21. století
 • Během kúry nezažijete stres a pocit hladu
 • Hubnete přirozeně a bezpečně
 • Budete se cítit fit a nabití energií
 • Snadná příprava
Skladem: Ano
Velikost balení: 90 sáčků
Cena včetně DPH: 2495 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 240 pure bodů

SLIMM ALL-IN-ONE bojuje s tuky, které již máte. I s tuky, které hodláte sníst. To vše v jednom sáčku SLIMM. SLIMM aktivuje metabolismus na různých fyziologických úrovních, protože odbourávání tuků v těle se děje různými mechanismy. Navíc je SLIMM natitrován tak, že funguje i jako detox. Při detoxu organismu jsou nejvíce zatěžovány střeva, játra a ledviny a SLIMM je pomáhá chránit. SLIMM navíc obsahuje synefrin a glukomannan.

Synefrin je alkaloid, přirozeně se vyskytující u některých citrusů. V našem případě se jedná o hořký pomeranč. Má silný termogenní účinek, což znamená, že pomáhá zvyšovat tělesnou teplotu. Zároveň pomáhá stimulovat metabolismus.

Glukomannan je jediná přírodní látka na podporu hubnutí uznávaná v EU. Má zásadní význam v příjmu potravy, protože glukomannan „zabírá“ místo v žaludku, navozuje pocit sytosti, zabraňuje nadměrné konzumaci jídla a zpomaluje vyprazdňování jídla ze žaludku, což je žádoucí. Je ovšem důležité dodržovat zároveň pravidelný pitný režim. Podobně jako jiné rozpustné vlákniny, snižuje glukomannan vstřebání tuků a bílkovin, a pokračuje do střev, kde funguje jako prebiotikum. To znamená, že se stává potravou pro naše hodné bakterie.

Prebiotikum je nestravitelná složka potravy, která se ale v tlustém střevě stává vhodnou živnou půdou pro tělu vlastní a žádoucí bakterie střevní flóry (mikrobiom). Prebiotikum přispívá k podpoře zdravých střevních pohybů. SLIMM ALL-IN-ONE je opravdu „nadupaným“ produktem s vysokým obsahem účinných látek. Pozor, je proto důležité, abyste své léky užívali alespoň hodinu před užitím SLIMM. SLIMM může ovlivnit vstřebání léčiv, čímž by mohlo dojít ke snížení jejich účinků. Proto nedoporučujeme podávat SLIMM současně s léky.

glukomannan z rostliny Amorphophallus konjac 40 %, čekankový inulin 32 %, regulátor kyselosti: kyselina citronová, aroma, extrakt z listů zeleného čaje s 95% obsahem polyfenolů  Camellia sinensis 6 %, extrakt z kořene smetánky lékařské Taraxacum officinale 4 %, extrakt z kořene kopřivy dvoudomé Urtica dioica 3 %, extrakt ze semen ostropestřce mariánského Silybum marianum 2 %, extrakt z květu ibišku sudánského Hibiscus sabdariffa 1,5 %, vitamin C (kyselina L-askorbová), sladidlo: steviol-glykosidy, extrakt z pomerančovníku Citrus aurantium (95% Synephrine) 0,15 %, kyselina pantothenová (D-pantothenát vápenatý), seleničitan sodný

Zdroje:

 • Citrus aurantium (Synefrin): HAAZ, S., et al. Citrus aurantium and synephrine alkaloids in the treatment of overweight and obesity: an update. Obesity reviews, 2006, 7.1: 79-88.
 • Glucomannan: WOODGATE, Derek E.; CONQUER, Julie A. Effects of a stimulant-free dietary supplement on body weight and fat loss in obese adults: a six-week exploratory study. Current Therapeutic Research, 2003, 64.4: 248-262.
 • Glucomannan: SOOD, Nitesh; BAKER, William L.; COLEMAN, Craig I. Effect of glucomannan on plasma lipid and glucose concentrations, body weight, and blood pressure: systematic review and meta-analysis. The American journal of clinical nutrition, 2008, 88.4: 1167-1175.
 • Ostropestřec: GOPALAKRISHNAN, Ramakrishnan, et al. Dietary supplementation of silymarin is associated with decreased cell proliferation, increased apoptosis, and activation of detoxification system in hepatocellular carcinoma. Molecular and cellular biochemistry, 2013, 377: 163-176.
 • Ostropestřec: BAHMANI, Mahmood, et al. Silybum marianum: beyond hepatoprotection. Journal of evidence-based complementary & alternative medicine, 2015, 20.4: 292-301.
 • Prebiotikum: CERDÓ, Tomás, et al. The role of probiotics and prebiotics in the prevention and treatment of obesity. Nutrients, 2019, 11.3: 635.

SLIMM GYM! Po dvou letech jsme uvedli na trh remake původního nutraceutika SLIMM. Vylepšili jsme recepturu hned dvěma způsoby. Složení je nyní ještě chytřejší a dávkování výrazně jednodušší a praktičtější. Jednotlivé dávky jsou sólo balené a nesmírně praktické. Proto nese název ALL-IN-ONE. Stále bojuje s tuky, které již máte, ale i s tuky, které hodláte sníst. Štíhlost navenek začíná uvnitř. Věděli jste to?