Silikonové baňky BODY CUPS

BELLABACI Silikonové baňky BODY CUPS jsou skvělým pomocníkem při detoxikaci, regeneraci a omlazení těla. Používají se v kombinaci s tělovými oleji BELLABACI. Velikost BODY CUPS je vhodná na menší plochy těla, jako jsou paže, krk, týl, lýtka atd.

Set BODY CUPS obsahuje dvě různě „měkké“ baňky.  Pokud začínáte, jako první zvolte měkčí baňku tzv. SOFT sílu, a to po dobu 1 měsíce. Až poté přejděte na MEDIUM sílu. Rozdíl v tvrdosti baněk poznáte podle pohmatu.

Představujeme Vám jihoafrickou značku BELLABACI, která vyvinula moderní silikonové baňky, vyrobené ze speciálně odolného silikonu. I při pravidelném používání vydrží několik let. Tyto speciální baňky jsou patentované. Navíc je materiál velmi hygienický a snadný na údržbu. Vybírat můžete ze tří velikostí.

Baňkování je starodávná wellness terapie, používaná k regeneraci, rejuvenaci i detoxikaci těla. Již nemusíte chodit do žádného salonu. Profesionálních výsledků dosáhnete sami v pohodlí domova. Princip baňkování je postaven na podtlaku, který nahrazuje ruce maséra. Efekt je viditelný i citelný ještě 5 hodin po masáži. Díky použití baněk v kombinaci s tělovým oleje BELLABACI se navíc účinek znásobí. Při pravidelném baňkování je efekt dlouhotrvající.

Naše doporučení: Používejte denně, po dobu 2- 5 minut. Pravidelnost je klíčem k úspěchu. Můžete je používat ve sprše se svým oblíbeným sprchovým gelem. My ale doporučujeme v kombinaci s tělovými oleji BELLABACI. Klidně i u televize, když sledujete Vás oblíbený seriál.

Skladem: Ano
Velikost balení:
Cena včetně DPH: 1099 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 100 pure bodů

Proč používat baňky?

  • zlepšují vzhled nerovnoměrné pokožky
  • hloubková masáž svalů

Zdroje - Terapie baňkováním:

  • Abdullah M.N. Al-Bedah, Ibrahim S. Elsubai, Naseem Akhtar Qureshi, Tamer Shaban Aboushanab, Gazzaffi I.M. Ali, Ahmed Tawfik El-Olemy, Asim A.H. Khalil, Mohamed K.M. Khalil, Meshari Saleh Alqaed, The medical perspective of cupping therapy: Effects and mechanisms of action, Journal of Traditional and Complementary Medicine, Volume 9, Issue 2, 2019, Pages 90-97, ISSN 2225-4110, https://doi.org/10.1016/j.jtcme.2018.03.003
  • Felix J. Saha, Stefan Schumann, Holger Cramer, Claudia Hohmann, Kyung-Eun Choi, Roman Rolke, Jost Langhorst, Thomas Rampp, Gustav Dobos, Romy Lauche; The Effects of Cupping Massage in Patients with Chronic Neck Pain - A Randomised Controlled Trial. Complement Med Res 3 March 2017; 24 (1): 26–32. https://doi.org/10.1159/000454872
  • RADZIEJOWSKA, M.; RADZIEJOWSKI, P.; RUTKOWSKA, K.. Effectiveness of Chinese cupping massage during the initial stage of lipodystrophy (case report). Journal of Physical Education & Sport . 2020 Supplement, Vol. 20, p2239-2245. 7p. DOI:10.7752/jpes.2020.s3300
  • Zhou Y, Cao F, Li H, et al. Photoacoustic imaging of microenvironmental changes in facial cupping therapy (2020). Biomedical optics express. 11(5): 2394–2401. doi: 10.1364/BOE.387985

Jihoafrická kosmetická značka BELLABACI je lídrem v oblasti baňkové terapie a přírodních produktů pro zdraví a wellness. BELLABACI využívá nejnovější technologie, vědu a východní medicínu k vytváření vysoce kvalitních produktů nejen pro luxusní lázně, hotely, ale i koncové zákazníky po celém světě. Česká republika se stala již 23 zemí, kde domácí terapii zakoupíte. Protože se jedná o propojení fytoterapie, homeopatie a aromaterapii, vybíráte si produkty nejen podle barvy obalu, ale hlavně podle vůně. Protože ta vám napoví, co nejvíce trápí vaše tělo. Produkty používejte v kombinaci se speciálními silikonovými baňkami.

PURE DISTRICT je jediným oficiálním distributorem značky BELLABACI pro český a slovenský trh. Pokud „stejný“ produkt nakoupíte od jiné společnosti, než je sám PURE DISTRICT nebo jeho smluvní partneři, nemusí se jednat o originál. Tím pádem nemusí být zaručena kvalita a ani bezpečnost produktu.