Přírodní minerální kompaktní pudr č. 3

Zcela inovativní řada přírodních biotermálních pudrů italské značky FRAIS MONDE je vyjímečná tím, že obsahuje mimo jiné minerály z léčivé sirné vody REPOLE, která má prokázané léčebné účinky na pleť. Podporuje přirozený obranný systém pokožky. Pudr je v BIO kvalitě a je vytvořen speciálně pro dokonalý a dlouhotrvající efekt.

Určeno pro: Pro všechny typy pleti.

Struktura pudru: Jemná, zcela přírodní, snadno se aplikuje a přilne k pleti.

Výsledek: Střední krytí, matný a přirozený finiš.

Rozdíl mezi odstíny:

 • Číslo 1 je velmi světlý odstín vhodný jen pro úplně světlé typy pleti. Je možné ho používat i jako rozjasňovač. Má lehounkou texturu a opravdu rozjasňuje.
 • Číslo 2 je odstín je natural, tzn. vhodný pro světlejší až lehce opálený typ pleti. Pokud používáte WHAMISA BB pink, natural a sand beige, pak rozhodně vyzkoušejte tento.
 • Číslo 3 je odstín pro tmavší typy pleti včetně pleti opálené. Naopak světlejší typ pleti ho může použít jako bronzer nebo jako pudr na konturování.
Skladem: Ano
Velikost balení: 10 g
Cena včetně DPH: 749 Kč 529 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 30 pure bodů
 • BIO MAKADAMIOVÝ OLEJ zajišťuje hydratační a vyživující ochranu proti známkám stárnutí.
 • OLIVOVÝ OLEJ hydratuje, činí pokožku elastickou a zlepšuje její strukturu.
 • ALOE VERA má zklidňující, regenerační vlastnosti.
 • PŘÍRODNÍ PEPTID podporuje redukci vrásek a regeneraci.
 • VITAMÍN E má anti-aging a antioxidační vlastnosti.
 • TERMÁLNÍ SIRNÁ VODA REPOLE posiluje strukturu a soudržnost pokožky.

Mica, Zinc oxide (nano), Caprylic/capric triglyceride, Magnesium stearate, Squalane, Lauroyl lysine, Isostearyl neopentanoate, Sodium dehydroacetate, Tocopheryl acetate, Aqua, Maltodextrin, Aloe barbadensis leaf juice, Macadamia ternifolia seed oil, Phenoxyethanol, Glycerin, Sodium benzoate, Potassium sorbate, Glycine soja oil, Sodium oleate, Disodium edta, Hydrogenated lecithin, Copper tripeptide-1, Sodium sulfate, Calcium sulfate, Magnesium sulfate. [+/-(MAY CONTAIN) CI 77491, 77492, 77499 (iron oxides), 77891 (titanium dioxide)]

Zdroje:

 • Macadamia: AKHTAR, Naveed, et al. Evaluation of basic properties of macadamia nut oil. Gomal University Journal of Research, 2006, 22.1: 21-7.
 • Olive oil: DAUBER, Cecilia, et al. Olea europea and By-Products: Extraction Methods and Cosmetic Applications. Cosmetics, 2023, 10.4: 112.
 • Olive oil: SUMIT, Kumar, et al. Herbal cosmetics: used for skin and hair. Inven. J, 2012, 2012: 1-7.
 • Peptides: HEALTHLINE. Peptides and Your Skin Care Routine. Grace Gallagher. [online]. [cit. 1. 11. 2023]. Dostupné z: https://www.healthline.com/health/peptides-for-skin.
 • Peptides: Schagen SK. Topical Peptide Treatments with Effective Anti-Aging Results. Cosmetics. 2017; 4(2):16. https://doi.org/10.3390/cosmetics4020016
 • Vitamin E: BURKE, Karen E., et al. Effects of topical and oral vitamin E on pigmentation and skin cancer induced by ultraviolet irradiation in Skh: 2 hairless mice. Nutrition and cancer, 2000, 38.1: 87-97.
 • Vitamin E: THIELE, Jens J.; HSIEH, Sherry N.; EKANAYAKE‐MUDIYANSELAGE, Swarna. Vitamin E: critical review of its current use in cosmetic and clinical dermatology. Dermatologic surgery, 2005, 31: 805-813.

Představujeme Vám inovativní řadu čistě přírodního líčení BIO-THERMAL italské značky FRAIS MONDE. Celá řada je postavena na bázi minerálních solí z vody Repole. Tato minerální voda je uznávaná italským Ministerstvem zdravotnictví pro své dermatologicky aktivní látky, tzn. že sirná voda má prokázané léčebné účinky.

Dekorativní kosmetika FRAIS MONDE obsahuje pouze organické a GMO free oleje, přírodní extrakty a termální minerální sirnou vodu, která je známá svými blahodárnými účinky na kůži.

FRAIS MONDE je biotermální kosmetika, jejíž historie sahá až do 19. století. Stojí za ní již 5 generací farmaceutů a našli byste jí v provincii Crotone na jihu slunné Itálie. A my jsme Vám z ní vybrali to nejlepší, nejčistší a nejúčinnější.

Kompaktní bronzer Kompaktní bronzer
Geoderm
Kompaktní bronzer
559 Kč
Momentálně nedostupné