V PURE jsme PRO-AGING

V PURE jsme PRO-AGING

16.03.2023 | Sdílet na FB
Slovo anti-aging může být pro někoho stresující a pro druhého zase v nedohlednu, protože je mu třeba míň než 30. Je ale obecně známo, že jak se staráte o pleť do čtyřicítky, takovou ji budete mít ve stáří. Pro-aging péče o pleť je v podstatě péče pro sebe. Nejde jen o to, jak vypadáte navenek, ale také o to, jak se cítíte uvnitř. Často na našich přednáškách říkáme: Je skvělé, že pravidelně cvičíte, zaměřujete se na BIO stravu, ale co si mažete na pleť? Čím si myjete vlasy? Velký důraz věnujte i složení produktů. Protože špatným výběrem kosmetiky si můžete pleť nenávratně poškodit.

PRO-AGING je přístup, jak pracovat se svým stávajícím tělem a pletí tak, aby vypadala co nejlépe. My v PURE jsme hodně pro-aging. Proto velmi souzníme s asijskou filozofií v péči o pleť, ta totiž předchází problémům, ještě než nastanou. I dermatologové dnes hlásí, že nejlepší péče o pleť je ta preventivní. Navíc se nejedná pouze o péči o pleť. Souvisí s tím celkově zdravý životní styl a práce s imunitou.

Základní a nezbytný režim PRO-AGING pleti je velmi snadný: Šetrně čistit, hloubkově hydratovat a důsledně chránit.

Šetrně čistit znamená, že používáme přípravky, které pleť vyčistí do hloubky, nejsou agresivní a nenarušují ochrannou kožní bariéru. Špatným výběrem přípravků si pleť můžete trvale zničit.

Hloubková hydratace je naprosto zásadní pro všechny typy pleti a každá z ní profituje jinak. Mastná pleť díky hydrataci snižuje produkci kožního mazu (mizí akné). Naopak suchý typ pleti stárne pomaleji. Stárnutí zastavíte účinnou hydratací.

Důsledně chránit znamená vždy a za každých okolností používat UV ochranu. A to i když jste doma a nejdete ven. Protože UV záření projde i sklem. Důsledkem UV záření dochází k porušení vlastních struktur pleti, jako je kolagen a elastin. Navíc vznikají pigmentové skvrny.

Jedno je totiž jisté: Když se o sebe staráte, je to znát i navenek. Vaše pokožka odráží vaše celkové zdraví, což znamená, že dostatečný spánek, vnitřní hydratace a zdravé stravování jsou stejně důležité. Naučte se v životě zpomalit. Jezte jídlo, které udělá vaši pleť krásnou. Buďte laskaví ke své pokožce, přijměte své vrásky smíchu a uvolněte svaly v obličeji. Zůstaňte fyzicky aktivní. Dostatečně spěte.

Proto jsme si také jako ambasadorku našeho SKIN BOOSTERU vybrali Simonu, která je rozhodně představitelkou PRO-AGING péče a má být na co pyšná.
Pro-stárnutí neznamená odmítnutí kosmetiky, ale naopak včasnou péči o pleť i o sebe. K tomu vám dopomůže správný výběr produktů navržených tak, aby zlepšily vzhled v každém
věku. PURE produkty jsou speciálně vyvinuty tak, aby šetrně, ale účinně pečovaly o pleť. Díky tomu výrazně zpomalují proces stárnutí. PURE DISTRICT se snaží být trendsetterem v inovativních kosmetických vychytávkách.

Naše produkty jsou pure vibes only a najdete je zde.

MUST HAVE produkty každodenní PURE pro-aging péče

Proč je důležité pleť čistit dvoufázově ráno i večer? Má to hned dva důvody. Nečistoty v pleti, které odstraníte jen důkladným vyčistěním, způsobují celou kaskádu dějů zodpovědných za vznik vrásek, ale třeba i akné. Jen dokonale čistá pleť je schopná maximálně vstřebat další často drahou péči.

WHAMISA Odličovací olej rozetřete po suchém obličeji a pak smyjte. WHAMISA Čisticí gel napěňte s vodou, naneste na tvář i krk. Gel je hodně vypínací, proto je důležité po jeho použití ihned aplikovat tonikum. Gel můžete střídat s WHAMISA Čisticím pěnovým krémem.

WHAMISA Tonikum DEEP RICH je alfou a omegou každé hydratační péče. Vklepejte do obličeje a to hodně. WHAMISA tonika jsou oproti evropským v podstatě séra. Jsou více hutnější a mají úplně jinou funkci, a to zcela zásadní. Vyrovnávají pH pleti po čistění, aktivují pleť – což znamená, že násobí účinnost další péče. A jsou první nutná vrstva hydratace! Kromě klasických hydratačních tonik máme v nabídce i speciální funkční tonika, která řeší konkrétní problémy pleti.

Perlu kyseliny hyaluronové rozpusťte ve WHAMISA Toniku a zapracujte SKIN BOOSTEREM.

WHAMISA FRESH Hydratační sérum z opuncie vklepejte do celého obličeje, krku i dekoltu.WHAMISA BIO BB krém je naprosto krycí, snadno se nanáší, neucpává póry. Faktory BB krému: SPF 50+/ PA++++.„Já budu do smrti děkovat své kamarádce Báře, která mě už ve třiadvaceti neustále mordovala SPF krémy, což byl upřímně opruz, protože v té době fakt frčela solárka. Letos mi bude 46 a troufám si říci, že díky Báře mám opravdu méně vrásek a v obličeji žádné pigmentové skvrny. Škoda, že jsem ji neposlouchala důkladněji, protože na rukou už ty skvrny mám.“ Líba