JOYDEN PET univerzální ekologická dezinfekce

Také doma nechcete používat chemické přípravky na čistění, ale přesto chcete mít domácnost dezinfikovanou? Bez zápachu čisticích přípravků? Bez pocitu, že splachujete do veřejné kanalizace další chemii? Pak rozhodně musíte mít JOYDEN PET. Jedná se univerzální čisticí prostředek, který dezinfikuje vše, na co si vzpomenete. Od dětských hraček až po místa označená psími exkrementy. Přípravek není nutné oplachovat! Během dezinfekce nedochází k uvolňování karcinogenních či jinak zdraví škodlivých složek.

Účinná látka v JOYDEN PET obalí "špínu" nebo zápach do pomyslné bubliny, ve které zabije vše nežádoucí. Tím dochází k okamžitému zastavení zápachu a dezinfekci zároveň. Představte si, že chytíte zápach do pytlíku a ten zmizí. V rámci dezinfekce má přípravek téměř 100% účinnost v zabíjení bakterií, plísní i virů, ale zároveň při hubení nedochází ke vzniku škodlivých látek, které by likvidovaly životní prostředí a nás.

Na co ho používáme my: Likvidace zápachu z čehokoliv (odpadkový koš, kouř, zápach z lednice, po návštěvě toalety), dezinfekce dětských i zvířecích hraček a pomůcek, při cestách autem, dezinfekce elektroniky, oblečení, postele…

Skladem: Ano
Velikost balení: 500 ml
Cena včetně DPH: 395 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 30 pure bodů

Pure chlorine dioxide water (ClO2)

Jihokorejská firma NEOCL se zabývá výzkumem a vývojem originálních technologií, které by zlepšily znečistěné životní prostředí. Na trh již uvedli mnoho patentů, které jsou výjimečné nejen svým složením, ale i svou účinností a bezpečností. Jsou světovou jedničkou v eco friendly dezinfikování.