PD ORIGIN Mléčná čokoláda karamel sůl se ženšenem

Pomáhá zachovat emoční komfort. Obsahuje 2 sáčky KOMBE!

První čokoláda vyrobená v České republice s extraktem ze ženšenu a jujuby je tady! PURE DISTRICT ORIGIN mléčná čokoláda s karamelem a se solí se vyrábí v tradiční čokoládovně Callebautu, která je největším světovým zpracovatelem kakaových bobů. V této čokoládovně navíc všechny složky velice jemně melou – mnohem jemněji než ostatní výrobci čokolády. Ingredience jsou pak míchány se stále stejnou přesností a trpělivostí, až se hmota, vůně, chuť a příchutě perfektně prolínají.

Naše zkušenost: Konečně můžeme mlsat zdravě. Záleží jen na Vás, jakou příchuť zvolíte - my je milujeme všechny. Každá čokoláda je ručně posypána 2 sáčky KOMBE. Hrudky v čokoládě nejsou cukr, ale jedná se o granulát KOMBE a jsou žádoucí.

Skladem: Ano
Velikost balení: 100 g
Cena včetně DPH: 199 Kč 99 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 5 pure bodů

Obsah kakové sušiny nejméně 35% v mléčné čokoládě.

Mléčná čokoláda s karamelem a se solí 94% (cukr, kakaové máslo, emulgátor, sušené plnotučné mléko, sušené odstředěné mléko,), kakaová hmota, karamelový prášek 7%  (sušené odstředěné mléko, sušená syrovátka, cukr, máslo) laktóza, sušená syrovátka, emulgátor, sójové lecitiny, mléčný tuk, jedlá sůl 0,9%, karamelová aroma, přírodní vanilkové aroma), granulát s rostlinnými extrakty Kombe 6% (glukóza, extrakt z kořene korejského ženšenu pravého 10%, extrakt z jujuby 2%).
Může obsahovat stopy arašídů a skořápkových plodů.

Výživové údaje na 100 g
Energetické hodnoty 2294 kJ/549 kcal
Tuky 33 g (z toho nasycené 20 g), Sacharidy 57 g (z toho cukry 56 g), Bílkoviny 6,1 g, Sůl 0,44 g
Obsah extraktu z kořene korejského ženšenu pravého 6 g na 100 g.

PURE DISTRICT ORIGIN je náš vlastní brand. Většinou jsou to produkty, po kterých jsme toužili, a které nám dávají smysl. Sami je pravidelně používáme a dělají nám radost. Snad budou dělat i Vám.