WHAMISA BIO Peeling rozjasňující a regenerační

WHAMISA BIO Rozjasňující a regenerační peeling Vám účinně odstraní nežádoucí vrstvu odumřelých buněk. Navíc Vaše pleť dostane impuls k aktivaci tvorby kolagenu a elastinu. Ty jsou nejdůležitějšími proteiny, které zpomalují proces stárnutí. Doporučujeme pro unavenou a vyčerpanou pleť. Významně hydratuje a zklidňuje.

Speciální tvar peelingového tampónku s kapsičkou pro prsty zajistí důkladnou aplikaci a jemné odstranění odumřelých buněk kůže.

Naše zkušenost: Po aplikaci je barva kůže sjednocená, pleť působí svěže. Peeling extrémně rozzáří pleť. Výborně funguje také na problematickou pleť, protože má navíc protizánětlivé a zklidňující účinky. U tohoto typu pleti používejte častěji.

Skladem: Ano
Velikost balení: 180 g (30 ks)
Cena včetně DPH: 1105 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 110 pure bodů
Cena za Pure Body: 710 bodů doplatek 780 Kč
 • Hlavními složkami hydratace jsou rostlinný glycerin, listy aloe, hyaluronát sodný.
 • Protizánětlivé účinky zajistí plody maliny, kaki a olej z pomerančů. Banán sníží otoky a pleť rozzáří.
 • Výtažky z citrusů yuzu pleť omladí, zpevní ochrannou bariéru a aktivují celkovou regeneraci a produkci kolagenu a elastinu.
 • Peelingové složky na bázi glukonolaktonu a betainu navíc účinně čistí póry.
 • Glukonolakton je další zásadní novinkou. Pochází z rodiny AHA kyselin. Oproti běžně používané kyselině glykolové je mnohem šetrnější. Účinně odstraňuje mrtvé buňky, aktivuje tvorbu elastinu a kolagenu, hydratuje a působí proti vzniku vrásek. 
 • Vhodný pro vegany. 
 • Vhodné pro všechny typy pleti.


*Aloe Barbadensis Leaf Extract, Citrus Junos Fruit Extract (10%) (anti-aging and rejuvenation, help thicken the epidermis or top surface layer of skin, promoting skin cell proliferation, thereby encouraging skin cell turnover), *Ethanol, *Glycerin, Sodium Hyaluronate, Gluconolactone, *Saccharomyces/Apple/Sucrose Ferment Filtrate, *Musa Sapientum (Banana) Fruit Extract, *Lactobacillus/Citrus Junos Fruit Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Actinidia Chinensis (Kiwi) Fruit Ferment FIltrate, Lactobacillus/Diospyros Kaki Fruit Ferment Filtrate, Beta-Glucan, ***Scutellaria Baicalensis Root Extract, ***Paeonia Suffruticosa Root Extract, ***Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Betaine, Betaine Salicylate, Xanthan Gum, Lactic Acid, Aniba Rosodora (Rosewood) Wood Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil, Citrus Junos Fruit Oil

* pochází z ekologického pěstitelství a je v bio kvalitě 
** přírodního původu 
*** přírodní konzervanty / bergamotový olej neobsahuje bergapten

BDIH, Original Excellent dermatest, Vegan

WHAMISA JE LUXUSNÍ KOREJSKÁ KOSMETIKA BEZ CHEMIE: Jediná kosmetika s patentovanou fermentací a bez přidané vody na českém trhu!!!
Díky patentované fermentaci je:

 • Znásobena účinnost výrobků a zaručen okamžitý viditelný efekt po aplikaci.
 • Snížené riziko vzniku alergických reakcí na přírodní složky, proto je kosmetika vhodná pro alergiky a osoby s přecitlivělou pletí.
 • Prodloužena doba trvanlivosti od otevření produktu na osm měsíců. Přípravky bez chemie vydrží max šest týdnů.

Whamisa neobsahuje žádnou přidanou vodu, protože:

 • Voda v kosmetických produktech pleť vysušuje.
 • Voda vytváří prostředí pro množení mikroorganismů. Proto musí být produkty chemicky konzervovány. Chemické konzervanty kromě vedlejších účinků mohou dráždit pokožku nebo způsobovat alergické reakce.
 • Produkty bez přidané vody jsou logicky koncentrovanější a proto účinnější.

WHAMISA není testována na zvířatech ve všech fázích výroby produktu a je vhodná i pro vegany.
Kosmetika WHAMISA má tyto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest