WHAMISA FRESH Exfoliační tonikum z opuncie 120 ml

WHAMISA FRESH Exfoliační tonikum z opuncie je primárně určeno na rozjasnění Vaší pleti. Ta se rozjasní díky exfoliačním účinkům (aktivnímu odstranění odumřelých buněk). Následkem použití exfoliačního tonika bude Vaše pleť  vyhlazená, zářivá a dostane impulz k produkci kolagenu. Vhodné pro všechny typy pleti včetně problematické a aknózní. Ideální na rychlý refresh obličeje. POZOR! Neplést s klasickým WHAMISA TONIKEM. Toto je v podstatě tekutý peeling, který je dobré smýt. A až následně použít klasické WHAMISA Tonikum.

Naše zkušenost: Suššímu typu pleti doporučujeme jen občas. Čím mastnější typ pleti, tím pravidelněji ho můžete používat. "Protože mám suchý typ pleti se sklonem k atopii, používám ho opravdu jen 2-3x týdně. Po jeho aplikaci používám jako další krok WHAMISA Tonikum DEEP RICH, které dodá potřebnou dávku hydratace a až poté WHAMISA Přírodní liftignové sérum z opuncie." Líba

Skladem: Ano
Velikost balení: 120 ml
Cena včetně DPH: 955 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 90 pure bodů
  • Hlavní složkou je opuncie, která patří mezi 5 nejúčinnějších superpotravin na světě. Obsahuje 40 bioaktivních účinných látek, 18 aminokyselin, 14 vitamínů a 12 různých minerálních látek.
  • Obsahuje adenosin. Revoluční molekulu, která je jedním ze čtyř základních stavebních kamenů lidské DNA.  Zastavuje stárnutí, produkuje kolagen a zmizíkuje vrásky.
  • Dále obsahuje vitamin E, vitamin C, K1, phytosteroly a aminokyseliny -  prolin, taurin.
  • Aminokyseliny prolin a taurin stimulují kolagen. Zlepšují pružnost pokožky a jsou prevencí proti vráskám. Pleť omlazují a stimulují produkci kolagenu.
  • Fytosteroly hrají klíčovou roli v produkci kolagenu a anti-agingu.
  • Bisabolol uklidňuje a regeneruje citlivou, podrážděnou a poškozenou pokožku. Má silné protizánětlivé účinky.
  • Kyselina Ferulová je silný antioxidant, který má dezinfekční, protizánětlivé a antibakteriální účinky. Reguluje mastnotu pokožky, omezuje tvorbu černých teček. Společně s vitaminem C zpomaluje stárnutí pleti.
  • Safflower Acid – kyselina získané z květů světlice barvířské dodává pleti rozjasnění.
  • Vitamin E je další silný antioxidant zabraňující projevům předčasného stárnutí pokožky jako jsou pigmentové skvrny, vrásky, ztráta pevnosti a pružnosti.

Opuntia Ficus-Indica Fruit Extract, *Opuntia Ficus-Indica Stem Extract,☆(-)-aplha-bisabolol, Ferulic Acid, **Safflower Acid, Sorbitan Oleate, **Scutellaria Baicalensis Rott Extract, ***Paeonia Suffruticosa Root Extract, ***Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Tocopherol, ☆Adenosine, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Aniba Rosodora (Rosewood) Wood Oil, Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Oil, Linalool, Limonene.
* pochází z ekologického pěstitelství a je v bio kvalitě
** přírodního původu
*** přírodní konzervanty / bergamotový olej neobsahuje bergapten    
☆ certifikace Ecocert