Koncentrovaný kolagenový infuzní set 3v1

Set 3v1 obsahuje: náplasti, prášek a sprej.

Představujeme první neinvazivní aplikaci kolagenu až k dermis. Jihokorejská firma Beaudiani (Bodyjany) vymyslela revoluční metodu, jak vpravit čistý kolagen do pleti, aniž byste museli navštívit plastického chirurga a zavádět jehly do kůže. Jedná se o TOP produkt v anti-aging péči. Nic víc v rámci doplnění kolagenu neivazivní metodou neexistuje. Pokud Vás trápí viditelné stárnutí pleti a vrásky, rozhodně vyzkoušejte kolagenovou kůru.

Náplast rychle doručuje kolagen až k dermis bez použití jehel a to díky patentovaným kolagenovým nanovláknům. Kolagen Vám zaručí mladší a zářivější vzhled.

Jaké jsou účinky po aplikaci?

  • vyhlazení jemných vrásek a blokace vzniku nových
  • (3D) obnova kontur
  • aktivace tvorby vlastního kolagenu
  • zpevnění a vyhlazení pleti
  • zvýšení elasticity a pevnosti kůže
  • rozjasnění a hydratace pokožky
  • zmírnění jizev po akné
  • regenerace kůže po UV záření

Balení obsahuje: 2x 2 ks pod oči, 4x 1 ks na čelo, 4x 2 ks na líčka. Náplasti můžete kombinovat dle potřeby. Používejte 1x až 2x týdně.

Skladem: Ano
Velikost balení:
Cena včetně DPH: 4190 Kč 3775 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 150 pure bodů

Kosmeceutická náplast je unikátní tím, že je doslova „ušitá“ z kolagenu a to speciální nano technologií. Tuto technologii umí vyrobit jen v Jižní Koreji. Náplast je tvořena z nanovláken obsahujících komplexní kolagen. Ten tvoří solubilní a hydrolyzovaný kolagen. Solubilní kolagen efektivně pracuje na povrchu a v nižších vrstvách kůže. Naopak hydrolyzovaný kolagen je naštěpený tak, aby prošel až k dermis.

Náplast se vstřebá před Vašima očima okamžitě hluboko do kůže. Pro představu: tloušťka náplasti je stejná, jako kdybyste 1 vlas podélně rozřízli 300x. Jednoduše řečeno, tím že je náplast tak tenká a složená jen z funkčního kolagenu, dochází k absolutnímu vstřebání, které je srovnatelné s injekční aplikací. Běžný kolagen se obvykle do hloubky z podstaty věci ani nedostane, protože jeho molekuly jsou příliš velké.

 

 

náplasti: Collagen (80%), Polyvinyl Alcohol
sprej: Water, Glycerin, Methylpropanediol, Niacinamide, 1,2-Hexanediol, Hydrolyzed Collagen (100ppm), Portulaca Oleracea Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Water, Panthenol, Trehalose, Saccharomyces Ferment, Cryptomeria Japonica Leaf Extract, Nelumbo Nucifera Leaf Extract, Adenosine, Disodium EDTA, Butylene Glycol, Ethylhexylglycerin
prášek: Collagen (France) 100%

Jihokorejská značka BEAUDIANI (Bodyjany) představuje revoluční metodu, jak vpravit čistý kolagen až k dermis. Zakladatelka Min Jeong Kim původně pracovala v kosmetickém průmyslu s funkčními značkami. Se založením své rodiny začala budovat vlastní brand Beaudiani, který v překladu znamená spojení krásy a indiánského symbolu důvěry.

Jeong Kim vymyslela koncept, jak si zachovat mladistvý vzhled bez invazivních metod. Tzn., používáním jejích produktů oddálíte návštěvu plastického chirurga. Její produkty jsou kosmeceutického charakteru. PURE DISTRICT si vybral z portfolia pouze čisté a okamžitě účinné produkty, které mají dlouhodobý efekt. Mottem značky je: Udělejte krásu přirozenější.