CHOBS Maska ALOE VERA po opalování

Tato CHOBS plátýnková maska s aloe vera je absolutně první volbou na zklidnění pleti po opalování. Je skvělá také na pleť unavenou vnějšímu vlivy ze znečistěného prostředí. Obsahuje spoustu antioxidantů, proto rychle reparuje pleť poškozenou slunečním zářením. Vhodné pro všechny typy pleti.

TIP: Protože sluneční paprsky urychlují stárnutí, je třeba zvláště na dovolené o pleť více pečovat. Proto byste si ji po slunění měli používat každý den.

Skladem: Ano
Velikost balení: 25 ml
Cena včetně DPH: 99 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 5 pure bodů
  • Aloe je známá svými antioxidačními a hydratačními účinky.
  • Bergamot umí pracovat i s problematickým typem pleti.
  • Pelargonie hydratuje.
  • Andělika obrovská pleť zesvětluje a sjednocuje.
  • Extrakt z růže a heřmánku pleť reparuje a regeneruje.
  • Vhodné pro všechny typy pleti.
  • Vhodné pro vegany.
  • Maska má certifikát COSMOC NATURAL a HALAL.

Aqua, *Aloe Barbadensis Leaf Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Paeonia Suffruticosa Root Extract, **Glycerin, Xanthan Gum, Propanediol, Limonene, *Citrus Aurantium Bergamia Fruit Oil, *Citrus Limon Peel Oil, *Rosmarinus Officinalis Extract, *Pelargonium Graveolens Oil, Angelica Gigas Extract, Hordeum Vulgare Seed Extract, Linalool, Lycium Chinense Fruit Extract, *Chamomilla Recutita Flower Water, *Rose Extract, Citronellol, *Lavandula Angustifolia Oil, Geraniol, Lilium Tigrinum Extract, Pulsatilla Koreana Extract, Usnea Barbata Extract, Zanthoxylum Piperitum Fruit Extract, Citral

* Organické složky
** Vyrobeno z ekologických surovin, celkem 100% přírodního původu (podle normy COSMOS)

Již v roce 1999 začala společnost CH Harmony studovat ekologické postupy, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Bio je způsob života. Ekologické zemědělství je způsob, jakým naše babičky a jejich babičky pěstovaly vlastní čerstvé suroviny a vyráběly přírodní léky. V roce 2006 tak vznikla značka CHOBS, jejíž produkty jsou vyrobeny tak, aby přispěly k zelenému růstu země. Tzn., že ingredience jsou pěstovány s apelem na ochranu životního prostředí.

CH Harmony je firma, která dělá zaměstnance šťastnými. Pomáhá společnosti prostřednictvím výzkumu a vývoje takových produktů, které mohou přispět k zelenému růstu tím, že budou reagovat na změnu klimatu. A co je nejdůležitější, CHOBS myslí na budoucnost země, kterou chce zachovat čistou pro další generace.