KARATICA Duální náplast na akné - 6 ks

Trápí vás podkožní pupínky způsobené hormonálním cyklem? Ty, které nejsou vidět, ale vy o nich přesto víte? Potřebujete rychle zahojit již aktivní pupínek s bílou tečkou? Představujeme vám duální péči v boji proti akné. První náplast s mikrojehličkou funguje pouze na pupínky, které ještě nemají bílou tečku, ale jsou vnitřní, bolestivé a začervenalé. Naopak druhá náplast je vhodná na již otevřené akné a funguje jako bleskové řešení na zahojení.

Balení obsahuje 2 druhy náplastí. První s mikrojehličkou má za úkol odstranit podkožní pupínek. Druhá náplast hojí pupínek s bílou tečkou.

Naše zkušenost: Testovali jsme nejen na ženách, ale i na mužích. Náplasti jsou fantastickým pomocníkem pro úplné vyzmizíkování pupínků. Doslova přes noc dojde k úplné redukci. Nemusíte použít jen na obličej.

Skladem: Ano
Velikost balení: 6 ks
Cena včetně DPH: 295 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 20 pure bodů
  • Balení obsahuje 2 typy náplastí.
  • První náplast /má hrubý povrch/ obsahuje technologicky patentované mikrojehličky, které proniknou přímo do postiženého místa. Mají za úkol rychle a účinně odstranit problém. Hlavní složkou je kyselina salicylová, která je jednou z nejúčinnějších antibakteriálních látek. Proniká do pórů, čistí je zevnitř.
    Další účinnou látkou je niacinamid, který minimalizuje velikost pórů a pleť vyhlazuje. Za zmínku stojí také tetrapeptid 44, protože má silné protizánětlivé vlastnosti a snižuje podráždění.
    Kyselinu tranexamová zabraňuje vzniku hyperpigmentací, které jsou nežádoucím důsledkem akné.
  • Druhá náplast je pojistkou pro úplné vyhojení pupínku. Proto je možné ji ponechat na postiženém místě i několik dnů. Je vyrobená z hydrokoloidního materiálu, který pomáhá urychlovat hojení, chrání před bakteriemi a vytváří ochranný film, díky kterému nevzniká strup. Je obohacena o výtažky z pupečníku asijského a kamélie tsubaki.
  • Kromě výše zmíněného obě náplasti obsahují speciální polypeptidy, které stimulují tvorbu kolagenu a zlepšují prokrvení kůže.

Sodium hyaluronate, Niacinamide, Camelia Japonica Flower Extract, Centella Asiatica Extract, Tranexamic Acid, Salicyl Acid, Sh-Oligopeptide-1, Sh-Polypeptide-1, TetraPeptide-44

KARATICA je jihokorejská značka kosmeceutiky. Jedná se o nový koncept v péči o pleť, který propojuje 3 různé obory - kosmetický průmysl, medicínskou estetiku a farmacii. Kosmeceutika přenáší profesionální péči o pleť do domácího použití.

Název značky KARATICA je odvozen od slova karát, jednotky hmotnosti pro drahokamy. KARATICA je výjimečná svým složením a zejména novou technologií nanojehly, díky které se účinné látky dostanou až do dermis. Do této části pleti se žádný krém nemá šanci dostat. KARATICA je dermatologicky testována a je vlastníkem mnoha inovativních patentů technologického postupu výroby a účinných látek.