Outdoor spray

WHAMISA Outdoor sprej je fantastický širokospektrý přírodní sprej proti různým druhům hmyzu, komárům i klíšťatům.  Navíc  je velmi pečující k Vaší pokožce. Je vhodný nejen na tělo, obličej, ale i na oblečení, které nezničí. Obsahuje mix 15 účinných bylin a má příjemnou lehce orientální vůni. Ve flakonu jsou celé listy kladivníku nočního. Je vhodný i pro citlivou pleť.

Naše zkušenost: Je to první Outdoor spray, který nám opravdu voní a zároveň funguje. Líbě tak voní, že si s ním osvěžuje i kancelář.

Skladem: Ano
Velikost balení: 150 ml
Cena včetně DPH: 795 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 70 pure bodů
Cena za Pure Body: 450 bodů doplatek 560 Kč
  • Cnidium officinale jarva lékařská je součástí tradiční korejské orientální medicíny 
  • Cestrum nocturum – kladivník noční je známý jako “Noční dáma”. Kvete v noci a intenzivně voní.
  • Melaleuca alternifolia – tea tree oil  vhodný na místo, kde vás bodl hmyz. 
  • Pogostemon cablin et pinus sylvestris et chamaecyparis obtusa – oleje z pačuli, borovice lesní a cypřišku jsou vhodné pro pokožku, včetně citlivé či problematické. 

Cnidium Officinale Rhizome Extract, Alcohol, Pinus Thunbergii Leaf Extract, Eugenia Caryophyllus (Clove) Leaf Oil, Cestrum Nocturnum Leaf, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Eucalyptus Citriodora Oil, Foeniculum Vulgare (Fennel) Oil, Boswellia Carterii Gum Oil, Melaleuca Leucadendron Cajaput Oil, Pogostemon Cablin Oil, Pinus Sylvestris Leaf Oil, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Chamaecyparis Obtusa Oil, Glycerin, Aqua, Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Phenylpropanol, Caprylyl Glycol, Citral, Eugenol, Cinnamal, Linalool, Limonene

Zdroje:

  • Lavender: KUNICKA‐STYCZYŃSKA, A.; SIKORA, M.; KALEMBA, D. Lavender, tea tree and lemon oils as antimicrobials in washing liquids and soft body balms. International journal of cosmetic science, 2011, 33.1: 53-61.
  • Tea tree oil: YADAV, Erosh, et al. Tea tree oil: a promising essential oil. Journal of Essential Oil Research, 2017, 29.3: 201-213.

WHAMISA kromě své klasické BIO řady vyvinula řadu FRESH, která je postavená na minimalismu a řeší konkrétní problémy. Jedná se o 100% přírodní a intuitivní péči o pleť. Koncept FRESH je postaven na jednoduchém principu, že méně ingrediencí znamená více účinku. Proto vznikly ucelené série produktů z hrušky, mořských řas a opuncie. Produkty jsou vhodné pro všechny typy pleti.

WHAMISA JE LUXUSNÍ KOREJSKÁ KOSMETIKA BEZ CHEMIE

Whamisa neobsahuje žádnou přidanou vodu, protože:

  • Voda v kosmetických produktech pleť vysušuje.
  • Voda vytváří prostředí pro množení mikroorganismů. Proto musí být produkty chemicky konzervovány. Chemické konzervanty kromě vedlejších účinků mohou dráždit pokožku nebo způsobovat alergické reakce.
  • Produkty bez přidané vody jsou logicky koncentrovanější a proto účinnější.

WHAMISA není testována na zvířatech ve všech fázích výroby produktu a je vhodná i pro vegany.
Kosmetika WHAMISA má tyto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest