VERMI BY DARA Svíčka LOLA

LOLA je první svíčka z kolekce svíček VERMI BY DARA. Vůně je naprosto unikátní kombinací jasmínu, kosatce, růží, santalového dřeva a hřejivé ambry. Odkazuje k tomu nejcennějšímu, co zpěvačka Dara Rolins má - k dceři Lauře.

Svíčka LOLA - VERMI BY DARA je ručně vyráběna v České republice. Každý kus prošel pečlivýma rukama, které ho dokonale zformovaly, srovnaly knoty, nalepily etiketu, zabalily do krabičky a poslaly na cestu k vám. Proto je každý svíčka tak výjimečná a jedinečná.

Pro maximální intenzitu vůně má svíčka unikátní knot z certifikované bavlny, který je tkaný speciální technikou. Hoří rovnoměrně, plným plamenem a nedoutná. Láska na první pohled!

Naše zkušenost: My jsme ji interně nazvali Princezna Koloběžka. Je tak krásná, až je nepopsatelná. Jemná, ale omamná. Nevtíravá, ale intenzivní. Energizující a přesto vás uklidní. Rozhodně neotřelá a my ji milujeme! Slušet jí bude ložnice nebo relaxační zóna. Svíčka HUG ME je ideální do obývacího pokoje či pracovny.

Skladem: Ano
Velikost balení: 210 g
Cena včetně DPH: 515 Kč 345 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 20 pure bodů
  • VERMI BY DARA - svíčka Lola je tajemné a hřejivé vůně, která se otevírá tóny jiskřivého bergamotu a kořeněného cedru. O slovo se vzápětí přihlásí vůně dětského pudru a luxusního mýdla.
  • Srdce tepe kořeněnou růží, jejíž květy se sbírají pouze v noci, kdy vydávají nejopojnější vůni. Tu mistrně dokresluje jedna z nejdražších parfémových ingrediencí na světě – jasmín sambac. Víte, že na litr jasmínové esence je potřeba přes osm milionů kvítků? Ano, je to tak!
  • Trio květin doplňuje výtažek z kořene kosatce, který vůni propůjčuje éterickou vznešenost, hebkost a sametovou jemnost.

Kokosový a sojový vosk

Luxusní svíčka LOLA z kolekce VERMI BY DARA. Vůně je naprosto unikátní kombinací jasmínu, kosatce, růží, santalového dřeva a hřejivé ambry. Odkazuje k tomu nejcennějšímu, co zpěvačka Dara Rolins má - k dceři Lauře.