KOMBE ECO PACK Ženšenový extrakt 10 dávek

Máme radost, že se KOMBE rodina rozrostla o nový produkt - KOMBE ECO PACK 30 g. Potěší všechny ty, kteří chtějí ženšenový extrakt vyzkoušet, nebo třeba darovat.

K čemu se KOME, obsahující ženšen pravý, používá:
Přispívá k přirozené obraně těla a zlepšuje funkci imunitního systému
Zlepšuje kognitivní funkce (paměť, koncentrace, pozornost, rychlost myšlení, vyjádřování i vnímání, prostorová orientace)
Snižuje psychickou únavu a zlepšuje schopnost řešit problémy
Dodává energii pro tělo i mysl, zvyšuje vitalitu
Zvyšuje libido a povzbuzuje erekci u mužů
Pomáhá dosáhnout normální hladinu krevního cukru

Naše zkušenost: „KOMBE je v Čechách jediný dostupný přípravek obsahující unikátní kombinaci korejského ženšenu a jujuby. Korejský ženšen je nejprostudovanější rostlina na světě, která obsahuje 180 účinných látek. Je ovšem důležité ho konzumovat pravidelně.“ PharmDr. Lucia Havlíková

Vše, co byste měli vědět o ženšenu, se dozvíte v podcastu. Nejčastější otázky o užívání ženšenu zodpověděla PharmDr. Lucia Havlíková.

Skladem: Ano
Velikost balení: 30 g
Cena včetně DPH: 159 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 10 pure bodů

1 dávka (3 g) obsahuje: Extrakt ze šestiletého kořene červeného korejského ženšenu 300 mg, extrakt z jujuby 60 mg, glukózu. Celkový obsah saponinů: 70 mg/g.

Po dobu jednoho roku jsme testovali spoustu různých extraktů ženšenu od předních korejských dodavatelů. Až jsme našli ten nejlepší, ten náš, KOMBE. 

KOMBE pochází z korejské oblasti Punggi. Právě v této oblasti roste jeden z nejúčinnějších ženšenů na světě.

KOMBE je naší ochrannou známkou pro evropský trh. 

KOMBE znamená v korejštině "na zdraví!"

KOMBE je unikátní kombinací 6-letého červeného korejského ženšenu a jujuby. Díky této kombinaci dochází k násobení účinků. Zároveň je účinná a bezpečná pro dlouhodobé podání bez přestávek. 

KOMBE Royal je 100% extrakt 6-letého červeného korejského ženšenu. Tuto koncentrovanou alternativu užívejte krátkodobě. Doporučuje se při krizových situacích. Funguje také jako jednorázové dodání energie či nabuzení.