WHAMISA BIO Peeling na rty DEEP RICH

WHAMISA BIO Peeling na rty DEEP RICH Je inovativní cukr na olejové bázi získaný z BIO černého cukru a muscovada. Po aplikaci se změní v pěnu na vodní bázi, která odstraňuje odumřelé buňky kůže. Díky výživným olejům, glukonolaktonu a BHA kyselinám zanechává pocit sametových a hydratovaných rtů.

Zboží expiruje: 20. 7. 2023
Skladem: Ano
Velikost balení: 25 g
Cena včetně DPH: 745 Kč 245 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 10 pure bodů

*Sucrose, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, *Vanilla Planifolia Fruit Extract, *Cocos Nucifera (Coconut) Oil, *Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, *Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, *Astrocaryum Murumuru Seed Butter, *Daucus Carota Sativa (Carrot) Seed Oil, Sodium Cocoyl Isethionate, Coconut Acid, Capryloyl Salicylic Acid
Gluconolactone, *Lactobacillus/Chrysanthemum Sinense Flower Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Nelumbo Nucifera Flower Ferment Filtrate, *Lactobacillus/Taraxacum Officinale (Dandelion) Rhizome/Root Ferment Filtrate

* pochází z ekologického pěstitelství a je v bio kvalitě

WHAMISA JE LUXUSNÍ KOREJSKÁ KOSMETIKA BEZ CHEMIE: Jediná kosmetika s patentovanou fermentací a bez přidané vody na českém trhu!!!
Díky patentované fermentaci je:

  • Znásobena účinnost výrobků a zaručen okamžitý viditelný efekt po aplikaci.
  • Snížené riziko vzniku alergických reakcí na přírodní složky, proto je kosmetika vhodná pro alergiky a osoby s přecitlivělou pletí.
  • Prodloužena doba trvanlivosti od otevření produktu na osm měsíců. Přípravky bez chemie vydrží max šest týdnů.

Whamisa neobsahuje žádnou přidanou vodu, protože:

  • Voda v kosmetických produktech pleť vysušuje.
  • Voda vytváří prostředí pro množení mikroorganismů. Proto musí být produkty chemicky konzervovány. Chemické konzervanty kromě vedlejších účinků mohou dráždit pokožku nebo způsobovat alergické reakce.
  • Produkty bez přidané vody jsou logicky koncentrovanější a proto účinnější.

WHAMISA není testována na zvířatech ve všech fázích výroby produktu a je vhodná i pro vegany.
Kosmetika WHAMISA má tyto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest