WHAMISA BIO Mycí pěna na ruce

Věděli jste, že jakmile použijete jakékoliv mýdlo na ruce, okamžitě je vysušíte? WHAMISA Mycí pěna na ruce je jiná!  Přestože je velmi jemná, perfektně čistí a zároveň působí jako maska. Tzn. že jejím používáním významně snížíte spotřebu krémů na ruce a ruce budou vypadat o pár let mladší.

Naše zkušenost: "Při pravidelném používání jsou ruce opravdu hebké a nevysušené. Balení je natolik velké, že vám vydrží pro celou rodinu i na několik měsíců. Pěna je velmi nadýchaná, neobsahuje sulfáty a výrazně zvláčňuje." Líba

Skladem: Ano
Velikost balení: 300 ml
Cena včetně DPH: 645 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 50 pure bodů
Cena za Pure Body: 320 bodů doplatek 470 Kč
  • Fermentované plody yuzu, jablek, kiwi, banánů a malin mají hydratační a regenerační účinky.
  • Extrakt z vrby čistí póry do hloubky a je zároveň protizánětlivý a zklidňující.
  • Většina ingrediencí je fermentována laktobacilem, který kromě jiného přispívá k zachování vyváženého pH pokožky.
  • Vhodné pro všechny typy pleti.

 

*Aloe Maculata Leaf Extract,**Lauryl Glucoside,**Decyl Glucoside,**Palm Kernel/Coco Glucoside,*Bacillus/Citrus Unshiu Peel Extract Ferment Filtrate,*Lactobacillus/Citrus Junos Fruit Ferment Filtrate,*Lactobacillus/Pyrus Malus (Apple) Fruit Ferment Filtrate,*Lactobacillus/Avena Sativa (Oat) Kernel Ferment Filtrate,*Lactobacillus/Actinidia Chinensis (Kiwi) Fruit Ferment Filtrate,*Lactobacillus/Musa Sapientum (Banana) Fruit Ferment Filtrate,*Lactobacillus/Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Ferment Filtrate, Saccharum Officinarum (Sugarcane) Extract, Salix Alba (Willow) Bark Extract,*Lactobacillus/Maculata Aloe Leaf/Molasses Ferment Filtrate,***Scutellaria Baicalensis Root Extract,***Paeonia Suffruticosa Root Extract,***Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Xanthan Gum, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Aniba Rosodora (Rosewood) Wood Oil, Citric Acid,**Sodium Chloride, Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil ,**Fragrance

* pochází z ekologického pěstitelství a je v bio kvalitě
** přírodního původu
*** přírodní konzervanty / bergamotový olej neobsahuje bergapten

WHAMISA JE LUXUSNÍ KOREJSKÁ KOSMETIKA BEZ CHEMIE: Jediná kosmetika s patentovanou fermentací a bez přidané vody na českém trhu!!!
Díky patentované fermentaci je:

  • Znásobena účinnost výrobků a zaručen okamžitý viditelný efekt po aplikaci.
  • Snížené riziko vzniku alergických reakcí na přírodní složky, proto je kosmetika vhodná pro alergiky a osoby s přecitlivělou pletí.
  • Prodloužena doba trvanlivosti od otevření produktu na osm měsíců. Přípravky bez chemie vydrží max šest týdnů.

Whamisa neobsahuje žádnou přidanou vodu, protože:

  • Voda v kosmetických produktech pleť vysušuje.
  • Voda vytváří prostředí pro množení mikroorganismů. Proto musí být produkty chemicky konzervovány. Chemické konzervanty kromě vedlejších účinků mohou dráždit pokožku nebo způsobovat alergické reakce.
  • Produkty bez přidané vody jsou logicky koncentrovanější a proto účinnější.

WHAMISA není testována na zvířatech ve všech fázích výroby produktu a je vhodná i pro vegany.
Kosmetika WHAMISA má tyto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest