Naše značky

Naše značky - KOSMECEUTIKA - KARATICA Liftingová náplast na podbradek - 5 ks

KARATICA Liftingová náplast na podbradek - 5 ks

Trápí vás „druhá brada“?  Zastavte gravitaci liftingovou náplastí na podbradek. Má velmi omlazující, zpevňující a zeštíhlující efekt.

Oproti jiným náplastem je jiná v tom, že navíc bojuje proti stárnutí, hydratuje, zbavuje otoků a „vyřezává“ kontury obličeje. Obsahuje patentované přírodní molekuly volufilin, xanthigen, acetylhexapeptid-8.

Naše zkušenost: Liftingová náplast na podbradek není 100% přírodní produkt. Bohužel zatím nikdo nevyrobil čistou alternativu. A protože víme, že mnoho zákaznic tento problém řeší, chtěli jsme jim vyjít vstříc. Náplast je vhodná pro všechny velikosti obličeje.

Velikost balení: 5 ks
Cena včetně DPH: 555 Kč
  • Volufilin je patentovaná složka, která stimuluje tvorbu lipidů, aktivuje mikrocirkulaci krve, zlepšuje pružnost pokožky a obnovuje její objem a jas.
  • Xanthigen je bioaktivní látka získaná z mořských řas a granátového jablka. Má antioxidační, protizánětlivé a anti-aging vlastnosti, účinně zlepšuje odolnost buněk proti stárnutí.
  • Acetylhexapeptid-8 zabraňuje vzniku vrásek a vyhlazuje ty stávající. Jedná se o syntetickou bílkovinu, která je obsažená v botoxu. Na rozdíl od botoxu, který ničí a ochrnuje svaly, tato látka svaly pouze uvolňuje a tím zabrání vzniku vrásek a zachová mimiku v obličeji.
  • Z přírodních složek je nejzajímavější kombinací kofein a dýně, které vypínájí a zeštíhlují kontury obličeje.
  • Extrakt z kořenu lotosu, pupečníku asijského extrémně zvláčňují pleť.
  • Hydrolyzovaný kolagen, kyselina hyaluronová pleť zpevňuje a hydratuje.

Water, Glycerin, Sorbitol, Sodium Polyacrylate, Ricinus Communis (Castor) Oil, Polyacrylic Acid, Triethylhexanoin, Cellulose Gum, Punica Granatum Fruit Extract, Butylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Caffeine, Sodium Hyaluronate, 1,2-Hexanediol, Hydrolyzed Collagen, Anemarrhena Asphodeloides Root Extract, Hydrogenated Polyisobutene, Nelumbo Nucifera Root Extract, Tartaric Acid, Aluminium Glycinate, Disodium EDTA, Cucurbita Pepo (Pumpkin)
Fruit Extract, Red Ginseng Extract, Centenella Asiatica Extract, Glycyrrhiza Uralensis (Licorice) Root Extract, Acetyl Hexapeptide-8, Allantoin, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Fragrance


KARATICA je jihokorejská značka kosmeceutiky. Jedná se o nový koncept v péči o pleť, který propojuje 3 různé obory - kosmetický průmysl, medicínskou estetiku a farmacii. Kosmeceutika přenáší profesionální péči o pleť do domácího použití.

Název značky KARATICA je odvozen od slova karát, jednotky hmotnosti pro drahokamy. KARATICA je výjimečná svým složením a zejména novou technologií nanojehly, díky které se účinné látky dostanou až do dermis. Do této části pleti se žádný krém nemá šanci dostat. KARATICA je dermatologicky testována a je vlastníkem mnoha inovativních patentů technologického postupu výroby a účinných látek.