Naše značky

Naše značky - VUUDH - VUUDH Bytový parfém Tokyo

VUUDH Bytový parfém Tokyo

VUUDH Bytový parfém TOKYO (95 ml) je svěží květinová vůně, obsahuje yuzu a Wan Sao Long. Yuzu působí relaxačně, proti nespavosti, zklidňuje. Wan Sao Long zbavuje napětí, pozitivně působí na harmonizaci organismu

Aromaterapeutické účinky: Uklidňuje a harmonizuje. Ideální do ložnice.

Náš tip: Pro oživení vůně můžete bytový parfém TOKYO nastříkat na VUUDH Vonný sáček TOKYO.

Velikost balení: 95 ml
Cena včetně DPH: 1390 Kč
Počet: 1
Za nákup získáte: 130 pure bodů

Návod k použití: Bytový parfém můžete aplikovat na koberce, záclony, závěsy či ložní prádlo. Nezanechává skvrny. Vyhněte se hedvábí.

Zcela přírodní thajské bytové vůně VUUDH jsou vyráběny ze 100 % čistých esenciálních olejů a výtažků z květin. Proto mají všechny produkty zároveň i aromaterapeutické účinky. Svíčky obsahují palmový vosk, který je čistě přírodní a neuvolňuje do vzduchu škodlivé látky. Navíc je šetrný k přírodě. Tyčinky v difuzéru jsou rákosové oproti klasickým bambusovým.

VUUDH obsahuje 8 vůní, které jsou pojmenovány dle exotických asijských metropolích. Jsou vyráběny z ručně sbíraných ingrediencí v místech pojmenování. Zajímavostí je, že některé květy a plody rostou jen pár měsíců v roce a proto jsou zároveň limitovanými edicemi.

Celý koncept vymyslel manželský pár, aromaterapeutka a architekt. Proto jsou obaly tak exkluzivní a promyšlené. Po vypotřebování je můžete dále recyklovat k jiným účelům. Difuzér poslouží jako váza, obal od svíčky bude krásnou dózou na drobnosti…