Naše značky

Naše značky - WHAMISA - OUTLET - WHAMISA MINI - BIO Tonikum Original

WHAMISA MINI - BIO Tonikum Original

WHAMISA BIO Tonikum Original není klasické Tonikum, jak jej znáte. Whamisa Tonikum je v podstatě sérum, které Vás dokonale zhydratuje, vyživí a pleť dostane impuls k regeneraci a tvorbě nových buněk. Navíc aktivuje a vyvažuje pH pleti. Díky němu se Vám lépe vstřebá a účinkuje další péče. Jednoduše řečeno, krémy pak lépe fungují.

Tonikum Original lze použít i jako masku. Po dvoufázovém čištění pleti naneste pár kapek Tonika do dlaně a jemně vklepejte na obličej, krk a dekolt. Vrstvení Tonika můžete opakovat 5-7x po sobě, dle potřeby Vaší pleti. Výsledkem bude hydratovaná a vyživená pleť podobně jako po aplikaci masky.

Naše zkušenost:
Pokud máte velké rozdíly na tváři, například velmi mastnou T zónu a zároveň suché tváře, doporučujeme aplikovat právě na suchá místa Tonikum Deep Rich. Zákazníci tento problém řeší dokoupením mini balení.

Zboží expiruje: 20. 11. 2021
Velikost balení: 20 ml
Cena včetně DPH: 220 Kč 140 Kč
Počet: 1
Za nákup získáte: 5 pure bodů
 • Hlavními složkami hydratace jsou aloe, výtažky z okurky a brokolice, xantanová guma /výtažek ze škrobu kukuřice/ a rýže.
 • Oproti jiným Tonikům toto obsahuje olej z kakostu skvrnitého a citronové trávy. Obě složky zabraňují šíření zánětu a vyrovnávají produkci kožního mazu.
 • Extrakt z rozchodnice růžové zlepšuje pevnost a pružnost pokožky. Má anti-aging vlastnosti.
 • Zajímavostí je filtrát fermentace kvasinek rodu Galactomyces, který zaručí okamžitý efekt Tonika.
 • Tonikum Original je ideální pro smíšenou pleť. Vhodné pro vegany.

  Tonikum Original je k dostání i ve velkém balení

WHAMISA JE LUXUSNÍ KOREJSKÁ KOSMETIKA BEZ CHEMIE: Jediná kosmetika s patentovanou fermentací a bez přidané vody na českém trhu!!!
Díky patentované fermentaci je:

 • Znásobena účinnost výrobků a zaručen okamžitý viditelný efekt po aplikaci.
 • Snížené riziko vzniku alergických reakcí na přírodní složky, proto je kosmetika vhodná pro alergiky a osoby s přecitlivělou pletí.
 • Prodloužena doba trvanlivosti od otevření produktu na osm měsíců. Přípravky bez chemie vydrží max šest týdnů.

Whamisa neobsahuje žádnou přidanou vodu, protože:

 • Voda v kosmetických produktech pleť vysušuje.
 • Voda vytváří prostředí pro množení mikroorganismů. Proto musí být produkty chemicky konzervovány. Chemické konzervanty kromě vedlejších účinků mohou dráždit pokožku nebo způsobovat alergické reakce.
 • Produkty bez přidané vody jsou logicky koncentrovanější a proto účinnější.

WHAMISA není testována na zvířatech ve všech fázích výroby produktu a je vhodná i pro vegany.
Kosmetika WHAMISA má tyto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest

 *Aloe Maculata Leaf Extract, *Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Galactomyces Ferment Filtrate,*Chrysanthemum Morifolium Flower Extract, *Camellia Sinensis Leaf Extract, *Oryza Sativa (Rice) Extract, *Alcohol, *Rhodiola Rosea Root Extract, ***Scutellaria Baicalensis Root Extract,  ***Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, ***Paeonia Suffruticosa Root Extract, *Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Extract, *Lactobacillus/Chrysanthemum Sinense Flower Ferment Filtrate, *Lactobacillus /Taraxacum Officinale (Dandelion) Rhizome/Root Ferment Filtrate, *Lactobacillus/ Nelumbo Nucifera Flower Ferment Filtrate, Xanthan Gum, Aniba Rosaeodora (Rosewood) Wood Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Geranium Maculatum Oil, Cymbopogon Schoenanthus Oil, **Fragrance, d-Limonene, Linalol

* pochází z ekologického pěstitelství a je v bio kvalitě
** přírodního původu
*** přírodní konzervanty / bergamotový olej neobsahuje bergapten