Naše značky

Naše značky - WHAMISA - Tonika & Hydratační spreje - WHAMISA BIO Tonikum Refresh

WHAMISA BIO Tonikum Refresh

WHAMISA BIO Tonikum Refresh není klasické Tonikum, jak jej znáte. Whamisa Tonikum je v podstatě sérum, které Vás dokonale zhydratuje, vyživí a pleť dostane impuls k regeneraci a tvorbě nových buněk. Navíc aktivuje a vyvažuje pH pleti. Díky němu se Vám lépe vstřebá a účinkuje další péče. Jednoduše řečeno, krémy pak lépe fungují. Navíc Tonikum Refresh čistí póry do hloubky a zabraňuje tvorbě akné.

Naše zkušenost: Velmi dobře funguje na aknózní pleť, která se při pravidelném používání viditelně zlepší. Je však důležité vždy pleť dvoufázově vyčistit. A to konkrétně WHAMISA BIO Čisticí pleťovou vodouWHAMISA BIO Čisticím pleťovým gelem.

Velikost balení: 120 ml
Cena včetně DPH: 1315 Kč
Počet: 1
Za nákup získáte: 130 pure bodů
Cena za Pure Body: 780 bodů doplatek 805 Kč
 • Hlavními složkami hydratace jsou aloe, výtažky z okurky, xantanová guma /výtažek ze škrobu kukuřice/ a výtažky z pupečníku asijského. Ten zvyšuje i tvorbu kolagenu.
 • Oproti jiným Tonikům toto obsahuje výtažek z plodů yuzu, touleně srdčité a pivoňky. Složky aktivně pracují s problematickou pletí, redukují svědění, mají antibakteriální vlastnosti, podporují hojení akné a udržují pleť čistou.
 • Zajímavostí je filtrát fermentace kvasinek rodu Galactomyces, který zaručí okamžitý efekt Tonika.
 • Je ideální pro mastnou pleť. Je vhodné pro vegany.
  Návod k použití: Po dvoufázovém čištění pleti naneste pár kapek Tonika do dlaně a jemně vklepejte na obličej, krk a dekolt. Používejte 2x denně, ráno a večer. Poté aplikujte Lotion nebo Krém.

  Tonikum Refresh je k dostání v cestovním balení.

WHAMISA JE LUXUSNÍ KOREJSKÁ KOSMETIKA BEZ CHEMIE: Jediná kosmetika s patentovanou fermentací a bez přidané vody na českém trhu!!!
Díky patentované fermentaci je:

 • Znásobena účinnost výrobků a zaručen okamžitý viditelný efekt po aplikaci.
 • Snížené riziko vzniku alergických reakcí na přírodní složky, proto je kosmetika vhodná pro alergiky a osoby s přecitlivělou pletí.
 • Prodloužena doba trvanlivosti od otevření produktu na osm měsíců. Přípravky bez chemie vydrží max šest týdnů.

Whamisa neobsahuje žádnou přidanou vodu, protože:

 • Voda v kosmetických produktech pleť vysušuje.
 • Voda vytváří prostředí pro množení mikroorganismů. Proto musí být produkty chemicky konzervovány. Chemické konzervanty kromě vedlejších účinků mohou dráždit pokožku nebo způsobovat alergické reakce.
 • Produkty bez přidané vody jsou logicky koncentrovanější a proto účinnější.

WHAMISA není testována na zvířatech ve všech fázích výroby produktu a je vhodná i pro vegany.
Kosmetika WHAMISA má tyto certifikáty: EWG, BDIH, VEGAN, Original Excellent Dermatest