Jaký je rozdíl mezi BB krémem a BB liquid krémem?

Jaký je rozdíl mezi BB krémem a BB liquid krémem?

Liší se pouze ve velikosti balení a způsobu dávkování. Konzistence a odstíny jsou stejné. Oba mají velmi silné anti-aging účinky a jsou držitelem ORIGINAL EXCELLENT dermatest.
Chrání před UVA i UVB slunečním zářením (SPF50+/PA++++).

BB liquid používáme ráno při líčení v koupelně. BB krém v podobě "pudřenky" je ideální volbou do každé kabelky, protože součástí balení je i zrcátko.

Mají vlastnosti make-upu, ale díky svému složená pleť pod rouškou neničí. Výborně kryjí, přitom neucpávají póry, skvěle hydratují a především zmizíkují vrásky. A díky šesti odstínům si vybere opravdu každý.

Chcete BB krém WHAMISA vyzkoušet? Objednejte si vzorky.

A jaké jsou naše zkušenosti?
Liquid BB krém WHAMISA je skvělý, ráda ho nanáším na pleť štětcem. Zpočátku mi připadal dost krycí, ale pak se do pleti "vsaje", splyne s ní, vypadá úžasně a velmi svěže.
Nijak pleť nezatěžuje a ta pak může i při sportování volně “dýchat” a přitom je skvěle chráněná proti slunečním paprskům a UV záření", beauty editorka WHAT a vášnivá běžkyně Soňa Hrabec Kotulková.

„Na to, že je to BB krém, tak moc příjemně kryje. Je lehoučký, na pleti o něm ani nevím a namíchat ho s denním krémem je opravdu dobrý nápad“, blogerka Andrea.beautybay.

„Nejvíc mi vyhovuje smíchat BB krém WHAMISA s Lotionem Original, Je to rychlé a pleť vypadá krásně šťavňatě a přirozeně" , PR manažerka Whamisy Jana Zárubová.

WHAMISA BB krémy milujeme nejen my, ale i beauty editorky. Kde všude se tyto produkty WHAMISA objevily, se můžete podívat ve fotogalerii.

Fotografie