KOMBE obsahuje nejkvalitnější ženšen na světě!

KOMBE obsahuje nejkvalitnější ženšen na světě!

Je obecně známo, že nejúčinnější ženšen je ten korejský. Nejlepší oblast pro pěstování ženšenu v Koreji se jmenuje Punggi a leží na středovýchodě země. Ženšen se v této oblasti pěstuje v panenské přírodě na úpatí Sobaekských hor. Říká se, že právě tato část země je domovem divokého ženšenu, který tady rostl již v době starodávného korejského království, vzniklého v roce 57 před n.l.

Tento unikátní ženšen se vyznačuje pevnější konzistencí, nižším obsahem vody, výraznou vůní a vysokým obsahem účinných látek - saponinů. Punggi ženšen je vyhlášený pro svoji kvalitu a tak i jeho cena je oproti čínskému ženšenu více jak desetinásobná. Jedná se o nejoblíbenější ženšen nejenom v Koreji, ale také v Číně, Taiwanu nebo Hong Kongu.

Díky vysokému a vyváženému obsahu účinných látek - saponinů jsou blahodárné účinky Punggi ženšenu nesrovnatelné s účinky jiných, méně kvalitních a lacinějších alternativ.  A samozřejmě, že nejen díky těmto podmínkám takto pěstovaný ženšen splňuje požadavky na bio kvalitu.

Chtěli jsme na český trh dovézt to nejlepší možné na světě a právě proto čaj Kombe obsahuje  tento vysoce kvalitní Punggi ženšen.

A na závěr pro vás máme vzkaz od pana Jeong-Hwan Kima, ředitele společnosti Punggi Ginseng Public Agricultural Association, který je hrdým dodavatelem nejkvalitnějšího ženšenu pro čaj Kombe. Pan Jeong-Hwan Kim říká: ”Již 45 let pěstuji vysoce kvalitní šestiletý ženšen a vyrábím z něj přípravky se zpracovaným červeným ženšenem. Je to moje pýcha, dávám do toho sám sebe, a jsem šťastný, že i Kombe může být prospěšné lidem daleko za hranicemi Koreji. Budeme i nadále pečlivě pokračovat v naší tvrdé a zodpovědné práci, kterou děláme celým svým srdcem, abychom se mohli i nadále hrdě hlásit k získanému prestižnímu titulu nejlepšího ženšenu v Koreji.“

Pokud chcete vyzkoušet náš nejlepší ženšen, klikněte rovnou zde.

Fotografie