Kombe Royal má raketový nástup!

Kombe Royal má raketový nástup!

Oproti klasickému KOMBE je KOMBE Royal velmi silná „ambulantní“ alternativa vhodná jen pro krátkodobé užití. A my víme, že všichni, kterým na sobě záleží, jej budou milovat. KOMBE Royal obsahuje nejúčinnější ženšen na světě z oblasti Punggi, kde roste po tisíce let. Na tento druh existuje nejvíce klinických dat a je to nejlepší adaptogen na světě. Extrakt je vyroben v naprosté symbióze přírody, staletími prověřené tradice a nejmodernější technologie.

Je to produkt, který využijete hlavně v době, kdy už doslova „padáte“ únavou. Máte virózu, chřipku, jste vyčerpaní. KOMBE Royal má raketový nástup a stačí jen jedna dávka denně. Testovali jsme celý podzim a zázračně „postavil všechny do dvou dnů na nohy“. Proto, jakmile se začnete cítit diskomfortně, okamžitě si nasaďte KOMBE Royal.

"KOMBE funguje preventivně a chrání vás komplexně a dlouhodobě. V případě, kdy ale přeceníte své síly a „odhalíte se“ infekci, nemusí vás KOMBE rychle „podržet“. V tu chvíli nasaďte KOMBE ROYAL. Jedná se o 100% extrakt, který funguje raketově. Doporučuji také při krizových situacích. Funguje také jako jednorázové dodání energie či nabuzení. Nedoporučuje se konzumovat dlouhodobě," PharmDr. Lucia Havlíková.

KOMBE Royal - balení 10ml x 30 ks cena 2989 Kč

KOMBE Royal - balení 10ml x 10 ks  cena 1099 Kč

Přejeme Vám krásné jaro a hlavně hodně zdraví, L&L.