PURE 2021

PURE 2021

Aneb 21 rad, jak o sebe v roce 2021 pečovat.

1/ Není třeba experimentovat. I nekonvenční /nechemická/ kosmetika může mít stejné účinky jako ta chemická. WHAMISA funguje okamžitě! Nebojte se luxusních věcí, luxus děláte pro sebe!

2/ Ve vědě je krása, krása je věda. Vše, co v PURE DISTRICT děláme, je v symbióze vědy a krásy. Nikdy bychom vám nenabízeli nic, co sami nepoužíváme.

3/ Chraňte si své rituály. Ranních 10 minut s KOMBE vám navodí psychickou pohodu na celý den.

4/ Správně funguje jen to, co je správně vyrobeno. Příroda skrytá ve WHAMISE je ta nejdokonalejší technologie.

5/ Jestli něčemu věřit, tak inovacím, které jsou postaveny na vědeckých základech a ověřených studiích. KOMBE i WHAMISA jsou toho zářným příkladem.

6/ Re-klamy trpí sebeklamy. Nenechejte se klamat, a když je něco nejúčinnější, ptejte se proč? KOMBE obsahuje nejúčinnější ženšen na světě, který je vypěstovaný v oblasti Punggi. Nikde jinde na světě neroste lepší.

7/ Omezujte doplňky stravy. KOMBE na imunitu bohatě stačí. Protože základem dlouhověkosti je správně vyvážený imunitní systém.

8/ Raději dobíjejte energii kávou s KOMBE než energy drinkem plným chemie. Nejen, že to má styl, ale i lepší efekt.

9/ Vzdělávejte se. Třeba, že korejská kosmetika WHAMISA využívá všechny 4 klíčové části rostlin: květ, kořen, plod a semeno. Číslo 4 žije!

10/ Zaměřte se na produkty s přidanou hodnotou. Nejlepší je multifunkčnost. Například WHAMISA BB krém je produkt nejen vysoce krycí, ale i liftingový, hydratační a s tou nejvyšší možnou UV ochranou.

11/ In je fermentace. Je zdravá a tělu prospěšná. Nechejte kvasinky pracovat ve váš prospěch a pijte pozitivně. Fermentáda KOMBE je plná života. WHAMISA je fermentovaná kosmetika.

12/ V přírodě přežijí jen ti, kteří se dokáží nejlépe adaptovat. Stejně tak je tomu i v životě. KOREJSKÝ ŽENŠEN je nejlepší adaptogen na světě

13/ V přirozenosti je krása. Krásná jste přirozená. Nesnažte se o dokonalost za každou cenu.

14/ Nejlepší šaty jsou ty, které si necháte ušít na míru. Stejně tak je to i s péčí o pleť. WHAMISA je péče šitá na míru. A v tom je nepřekonatelná.   

15/ Okamžitý účinek je důležitý v každém věku. WHAMISA okamžitě zastavuje stárnutí.

16/ Snažte se používat kosmetiku bez vody. Voda hydratuje pouze vnitřně, zevně naopak vysušuje. WHAMISA je kosmetika bez přidané vody.

17/ Cvičení dělá krásná těla. Ale co vaše tvář? Začněte s face jógou. V kombinaci s WHAMISA Anti-aging pleťovými oleji se stane zázrak.  

18/ Vnímejte všemi smysly. Dopřejte si luxus a provoňte váš osobní prostor. Začít můžete třeba svíčkou LOLA VERMI BY DARA.

19/ Chraňte se před sluncem celoročně. Hyperpigmentace a stařecké skvrny hrozí v zimě stejně jako v létě. 

20/  Udržujte zdravou pleť, zdravého ducha a zdravou planetu. I obal dělá kosmetiku výjimečnou. Recyklovatelný obal z již recyklovaných materiálů dělá WHAMISU více než výjimečnou. Mimochodem, všimli jste si i Brailova písma?

21/ Každý den se o sebe starejte, jako by byl ten poslední. A když si nebudete vědět rady, PURE DISTRICT je vaším patentem na krásu.