Peptox sérum s 24 karátovým zlatem

Peptox sérum je high-tech formule s účinkem podobným botulotoxinu. Ten Vám zaručí jeden z peptitů, a to konkrétně acetylhexapeptid, jen s tím rozdílem, že je šetrný. Další velmi důležitou složkou jsou růstový faktor (tělu vlastní látky), který má schopnost stimulovat růst buněk. Používají se k regeneraci kůže, produkci kolagenu, elastinu. Jednoduše řečeno mládnete. Třetí do party je adenosin, geniální molekula, která zmizíkuje vrásky.

Díky tomuto trojboji účinků je sérum absolutně výjimečné, revoluční a 100 % účinné. Navíc obsahuje různé formy kyseliny hyaluronové, elastin, šnečí sliz… a je fermentované. Třešničkou na dortu je obsah 24 karátového zlata, které má rozjasňující a cirkulační funkci.

Co sérum umí:

 • Vyhlazení jemných vrásek včetně zjemnění hlubokých vrásek
 • Zlepšení pružnosti pleti
 • Hydratace pleti + udržení vlhkosti vevnitř pleti
 • Rozjasnění pleti
 • Celková regenerace pleti

Naše zkušenost: Peptox sérum je v současnosti nejúčinnějším sérem na zmizíkování vrásek vůbec. Lucka takový produkt dlouho hledala. Na trhu sice najdete produkty s peptidy nebo zlatem. Ale žádný není v této kombinaci, navíc s adenosinem, a už vůbec není čistý. Líba se Lucky dokonce tajně zeptala, zda si nenechala píchnout botox, tak účinné je sérum. Protože její obličej se dramaticky zlepšil a vrásky se jí vyhladily. Náš tajný tip na fantastickou anti-aging péči (aplikace v tomto pořadí): Peptox, náplast s kolagenem, dermální výplň vrásek bez injekce.

Skladem: Ano
Velikost balení: 30 ml
Cena včetně DPH: 1295 Kč
Počet: 1 + -
Za nákup získáte: 120 pure bodů
 • Acetylhexapeptid je ve složení hned na druhém místě. Proto je sérum tak účinné.
 • EGF je přirozeně se vyskytující protein v lidském těle, který podporuje regeneraci pokožky, její texturu, podporuje produkci kolagenu, elastinu a zmízíkuje vrásky.
 • Niacinamid zastavuje uvolnění melaninu (pigmentu) do keratinocytů (buňky pokožky), tzn. že příznivě působí proti vzniku pigmentových skvrn.
 • Sérum obsahuje šnečí sliz, proto není vhodné pro vegany.

Acetyl Hexpetpide-8, Hydrolyze Marine collagen, Hydrolyzed Hyaluronic acid, Sodium Hyaluronate Crosspolymer Elastin, Glycerin, Sh-polypetide-1 (FGF), Sh-polypetide-11 (aFGF), Butylene Glycol, Niacinamide, Centella Asiatice Extract, Ceramide NP, 1.2-Hexandiol, Aloe Barbadenis Leaf Juice, Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid, Snail Secretion Filtrate, Galactomyces Ferment Filtrate, Fragrance, Adenosine, Disodium EDTA, 24K Gold

 

Zdroje:

 • HEALTHLINE. Peptides and Your Skin Care Routine. Grace Gallagher. [online]. [cit. 1. 11. 2023]. Dostupné z: https://www.healthline.com/health/peptides-for-skin.
 • Schagen SK. Topical Peptide Treatments with Effective Anti-Aging Results. Cosmetics. 2017; 4(2):16. https://doi.org/10.3390/cosmetics4020016